جوایز موسیقی بیلبورد 2021: آرایش گرافیکی چشم بزرگترین روند زیبایی در شب است

Dixie D’Amelio ، یکی از مجریان مراسم ، نظر شخصی خود را در مورد گربه چشم سیاه و سفید ارائه داد. خط های دور گوشه بیرونی چشمان او خطوطی لایه لایه دارد که با کریستال های کوچک پر شده است.

اگر دستی ثابت با خط چشم مایع دارید ، پس این ظاهر باید نسیمی باشد که می توانید با کمی تمرین دوباره در خانه از نو خلق کنید – در غیر این صورت ، می توانید از برچسب های خط چشم استفاده کنید تا در عرض چند ثانیه صحیح باشد. آیا ممکن است انتخاب Face Lace را انتخاب کنیم؟

گتی ایماژ

در همین حال ، خواننده رپ Saweetie برداشت کلاسیک تری از گربه چشم سیاه ارائه داد – ممکن است به اندازه گرافیکی نباشد ، اما آن بال ها آنقدر بزرگ ، تیز و تمیز هستند که بیش از شایستگی یک یادداشت بزرگ نیستند. یک مداد خط چشم مایع سیاه و سفید با کیفیت بالا مانند خط چشم مایع Maybelline New York Hyper Easy Liquid همان چیزی است که شما برای این ظاهر نیاز دارید.

گتی ایماژ

اگر تا به حال فکر کرده اید که آیا خط چشم مشکی از مد می افتد ، جواب منفی است. هرگز. حتی یک فرصت نیست. نگاه های جوایز موسیقی بیلبورد تنها یک گواه کوچک است. بنابراین همه کسانی که به نظر می رسد ساده نوک نمدی و مداد رنگی ژل در کیت های شما است دست کم نگیرید ، مردمان.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش چشم:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>