جوانان برای مردم Yerba Mate Resurfacing Energy Face | مرور

در حالی که بهار در گوشه گوشه قرار دارد ، وقت آن است که پوست خود را از خواب زمستانی خارج کنم و آن لایه از پوست مرده را بریزم. Youth To The People ماسک صورت انرژی Yerba Mate Resurfacing Energy یک ماسک لایه بردار عمیق دو دقیقه ای است که قدرتمند است و به عناصری مانند آنزیم های آناناس (لایه برداری) و آلوئه اختصاص دارد (برای تسکین هر گونه تحریک ناشی از درمان آنزیمی صورت). از زمان استفاده از این ماسک در صورت هفتگی من در خانه ، لکه های تیره سرم روی گونه ها و پوست دارای بافت در امتداد خط فک کمرنگ شده است. این پوست من را لمس می کند ، و با یک چهره کاملاً نرم.

Youth To The People Yerba Mate Resurfacing Energy Facial Energy را می توانید در نسخه محدود پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی با مضمون زیبایی در خانه.

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>