جنیفر لوپز به نوعی موهای خود را بهم ریخته و کلاه بیس بال شیک جلوه می دهد – به عکس مراجعه کنید

فکر می کنید جنیفر لوپز تا به حال جمله “بد روز مو؟” او واضح است که معنای دست اول را نمی فهمد ، زیرا فکر نمی کنم او تاکنون معنایی داشته باشد. جدی ، فقط نگاهی به برخی از پیروزی های اخیر موی او بیندازید: موهای پرده ای ، یک دم دم اسبی یکپارچهسازی با سیستمعامل ، و من نمی توانم آن موج های براق کورکورانه از مراسم تحلیف ریاست جمهوری را فراموش کنم.

در 10 ژوئن ، خواننده / بازیگر / مجسمه زیبایی / و غیره مدل موی دیگری را برای افراد به اشتراک گذاشت تا در هیئت مدیره Pinterest خود ذخیره کند در حالی که نگاهی به یک ویدیو موسیقی آینده می اندازد. لوپز در جدیدترین پست اینستاگرامی خود در صندلی مسافر یک ماشین در حالی که یک دستش در پشت سرش قرار دارد پست می فرستد و نگاهش را به امضای خود می کشاند. به نظر می رسد موهای بلند و رنگ کاراملی او عمداً ژولیده شده است (احتمالاً از رانندگی با بالا به پایین) و با یک کلاه قرمزی بیس بال قرمز و رنگ پریده کوکا کولا بر روی آن قرار می گیرد. طبق معمول ، او به نظر می رسد … خوب ، کاملا گرم.

مطمئناً ، هر چیزی که لوپز روی بدن یا صورت یا موهایش بپوشد ، خارق العاده به نظر می رسد ، اما به طور جدی ، او چگونه این نگاه را از بین می برد؟ وقتی یک کلاه بیس بال روی موهایم می گذارم وقتی که پایین است ، فقط یک ظاهر عجیب و غریب ایجاد می کند ، و سپس من باید موهایم را در یک نان قرار دهم و در نهایت مانند پدر میانسالم در زمین گلف ظاهر می شوم.

بنابراین دوباره تکرار می کنم: جنیفر لوپز هرگز روز موی بدی نداشته است. شاید روزی ثابت کند که من در آن جبهه اشتباه می کنم. خوب ، خوب ، این هرگز اتفاق نمی افتد.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که موهای کوتاه طی 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته اند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>