جنیفر لوپز به نظر می رسد زیبایی مورد علاقه خود را در همه زمان ها به اشتراک می گذارد – دیدن عکس ها

امسال سی امین سالگرد Allure است و ما با نگاهی به لحظه های برجسته زیبایی از سه دهه گذشته جشن می گیریم. می توانید مقالات بیشتری مانند این مقاله را بخوانید اینجا.

همه به نوعی وسواس دارند جنیفر لوپز. شما می توانید تعداد طرفداران جمع شده با چند خط را در طول دهه فعالیت خود حساب کنید: فقط در اینستاگرام وی بیش از 140 میلیون دنبال کننده دارد ، و این وی را به عنوان یکی از 20 حساب پرطرفدار در برنامه معرفی کرده است.

خارج از شبکه های اجتماعی ، حرفه گسترده او – که شامل بازیگری ، رقص ، آواز و صاحب مشاغل می شود – باعث شده است که J.Lo به یکی از عکس های بسیار در جهان تبدیل شود. وقتی چنین باشد ، سوابق عمومی مانند یک دفترچه یادداشت زندگی شما است. مانند هر سابقه عکاسی شخصی ، اوج ها ، پستی ها و لحظاتی وجود دارد که فقط “قوی و اشتباه” هستند. اما ، چون این دفترچه ی خود J.Lo است ، ما تصمیم گرفتیم که اجازه دهیم آن را خراب کند. در اینجا 15 مورد از به یاد ماندنی ترین نگاه های این ستاره در 30 سال گذشته آورده شده است.

نسخه ای از این داستان در اصل در ماه مارس سال 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>