جنیفر لوپز برای تابستان چند پرده جدید دارد – به عکسها مراجعه کنید

موی چتری به تازگی لحظه ای داشته ام حاشیه طولانی در تمام شبکه های اجتماعی و البته در برخی از افراد مشهور نیز دیده شده است. گابریل یونیون مجموعه ای از موی چتری های براق را نشان داد که در سپتامبر 2020 از کنار استخوان گونه های او افتاد. ریحانا در یک عکسبرداری با موضوع یکپارچه Savage X Fenty در مارس 2021. اندازه را امتحان کرد. فقط چند هفته بعد در ماه آوریل ، آن هاتوی با موهای قهوه ای عسلی او – که حدس می زدید – مجموعه ای از موهای پرده ای جانبی کشیده. اکنون، جنیفر لوپز آخرین موردی است که در حاشیه قاب بندی چهره به نمایش در می آید ، نشان می دهد که ظاهراً در تابستان آینده ظاهر همچنان ادامه خواهد داشت.

کریس اپلتون ، آرایشگر ، در 14 مه چند عکس از موهای جدید J.Lo را به فید اینستاگرام خود ارسال کرد. در عکس ، جذابیت ستاره جلد مارس 2021 در یک سه راهی سفید با موهای بلند و براق نشسته است و زاویه های خود را در هر عکس کار می کند.

موهای طلایی و برجسته بلوند او کاملاً از کمر او می افتد ، در حالی که رشته ای از جای خود کم است. خود مدل مویی کاملاً استخوانی و کاملاً براق است – اپلتون مطمئناً اطمینان حاصل کرد که کفپوش او به برق وصل است و داغ با پایتخت H. (اگر شما به دنبال یک ابزار ارزان قیمت ارزان هستید ، ما عاشق کریستین اسس 3 در یک Flatiron هستیم.) البته ، مدل موهای چتری J.Lo بصورت پرده ای محکم طراحی می شود: به دو طرف صورت او فشار داده می شود ، و اجازه می دهد پیشانی او نشان داده شود. انتهای چتری های او کوچکترین خم به سمت بیرون است تا صورت او را قاب بگیرد.

مثل همیشه ، لوپز با حاشیه جدیدش کاملاً زرق و برق دار به نظر می رسد. اگر به دنبال مدل موی جدیدی هستید ، موهای پرده ای گزینه خوبی است. طول بیشتر حاشیه به یک تن نگهداری نیاز ندارد و اگر دوست دارید که چتری های بلندتر را دوست داشته باشید و می خواهید کوتاهتر شوید ، می توانید به تدریج و بدون اینکه زیاد برش بزنید این کار را انجام دهید. ما عاشق برشی هستیم که به شما گزینه هایی بدهد و با تابستانی کاملاً واضح در حال حاضر ، هر زمان دیگری برای داشتن یک مدل موی جدید مناسب است.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


داستانهای بیشتری درباره روند مو بخوانید:


اکنون از برنامه 10 دقیقه ای Grace VanderWaal لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>