جعبه های لوکس همراهی طبیعی لوازم آرایشی اخلاقی است

طیف وسیعی از جعبه های لوکس ارائه شده توسط Pollard Boxes برای شرکت مراقبت از پوست سازگار با محیط زیست mairro

طیف وسیعی از جعبه های لوکس جذاب ارائه شده توسط Pollard Boxes برای شرکت مراقبت از پوست با آگاهی از محیط زیست ، mairro به طور ایده آل تصویر اخلاقی و موقعیت تجاری برند را منعکس می کند.

محصولات ماییرو که در گرنسی مستقر هستند ، از دریا و ساحل جزیره الهام گرفته شده و این شرکت علاقه زیادی به حفظ محیط دریایی دارد.

محدوده مراقبت از پوست به طور خاص برای کمک به تغذیه و مراقبت از پوست با استفاده از ترکیبی از پنج جلبک دریایی درجه مواد غذایی طراحی شده است که از آبهای تمیز و تمیز گرنزی تهیه شده است.

Pollards برای پاسخگویی به توضیحات مختص شرکت برای یافتن راه حل بسته بندی کاملاً منطبق با اصول اخلاقی نام تجاری خود ، به تحقیق دقیق و تهیه ماده مناسب پرداخت.

بسته های صابون ارگانیک و نمک لب ماییرو با استفاده از Shiro Alga Carta از کاغذ رازیانه – طیف وسیعی از کاغذهای سازگار با محیط زیست تولید می شوند ، که بسیار مناسب از جلبک های برداشت شده و جلبک های دریایی ساخته می شوند.

این ماده از نظر اندازه و طرح های قابل ایجاد انعطاف پذیری را ارائه می دهد و برای انواع با کیفیت بالا نسبت به چاپ مناسب است.

استفاده از تفاله جلبک دریایی به عنوان جایگزین کاغذ به نفع محیط زیست است ، زیرا با رشد جلبک دریایی ، دی اکسید کربن را جذب کرده و اکسیژن آزاد می کند.

همچنین این گیاه چندین برابر سریعتر از درختان رشد می کند ، می توان با استفاده از هیدروپونیک در دریا برداشت یا رشد کرد و هیچ محصول جانبی زباله ای وجود ندارد.

جعبه ها در انتهای دانه چوب سبک چاپ می شوند تا بیشتر بر مواد طبیعی محصولات تأکید کنند و ظاهری ساده اما لوکس در قفسه ایجاد کنند.

جعبه لب لب دارای یک کشو با کشش روبان ، با اتصالات داخلی تولید شده در صفحه کارتن چاپی گله است که مکمل نمای بیرونی است. بسته صابون شامل یک پلت فرم یکپارچه برای محافظت بیشتر از محصول است.

کیتی رو ، بنیانگذار maiiro ، اظهار داشت: “کیفیت بسته های تولید شده توسط Pollards بسیار برجسته است.”

“استفاده از مقاله شیرو الگا کارتا نوعی نبوغ بود و به ارتقا m مائیرو به عنوان رهبران جدی جایگزین پایداری کمک کرد.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>