جعبه زیبایی J-Beauty + K-Beauty Allure جعبه زیبایی

کره جنوبی و ژاپن هدایای بسیاری به دنیای زیبایی داده اند – مومیایی کننده های تمیز کننده ، سرم های پوست شیشه ای ، ماسک های ابتکاری برای ایجاد درخشش پوست. و در این زمان خشونت بی سابقه علیه آسیایی ها در این کشور ، جذابیت خانواده بیش از هر زمان دیگری علاقه مند به حمایت از نوآوری آسیا و صداهای آسیایی هستند. ما علیه نژادپرستی و عدم تحمل صحبت خواهیم کرد و بیش از هر زمان دیگری از مارک های زیبایی متعلق به آسیا حمایت خواهیم کرد ، با شروع این نسخه ویژه جذابیت جعبه زیبایی در داخل برخی از تأثیرگذارترین محصولات K-beauty و J-beauty در تمام دوران وجود دارند – محصولاتی که انقلابی در روند ویراستاران و کل صنعت زیبایی ایجاد کرده اند. سرم فعال کننده مراقبت های اولیه Sulwhasoo یک مرحله ابتکاری نوآورانه برای پوست درخشان است (هر 10 ثانیه یک بطری در سراسر جهان فروخته می شود) و کرم دور چشم AHC ضروری واقعی برای صورت ، یک ترکیبی منحصر به فرد از کرم چشم و صورت ، در کره جنوبی گرامی داشته می شود (جایی که یکی از آنها فروخته می شود) هر سه ثانیه.) امیدواریم که آنها به همان اندازه که مورد علاقه ما هستند مورد علاقه شما قرار بگیرند! و اگر می خواهید در جنبش جلوگیری از نفرت آسیایی شرکت کنید ، می توانید عضو شوید جذابیت ویراستاران کمک مالی به صندوق دفاع و آموزش حقوقی آمریکای آسیایی و صندوق جامعه AAPI GoFundMe برای جلوگیری از نفرت آسیایی در gofundme.com/aapi.

– سردبیران Allure

همه این محصولات – و سایر موارد – را می توانید در این جعبه نسخه محدود پیدا کنید. فقط 60 دلار (یا 40 دلار منحصراً برای جعبه زیبایی Allure اعضا) ، شما ده مورد از محصولات J-Beauty و K-Beauty مورد علاقه ما با ارزش بیش از 200 دلار دریافت خواهید کرد. تعداد محدود است ، بنابراین اکنون سفارش دهید برای استفاده از این پیشنهاد انحصاری قبل از فروش کامل آنها.

ببینید چه چیزی در این است جعبه نسخه محدود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>