جعبه بنفش خاکستری بهار 2021: پس انداز در محصولات زیبایی لوکس ، اکنون خرید کنید

بیایید نگاهی دقیق به همه محصولات موجود بیندازیم ، نه؟

(توجه: این محصولات ترکیبی از نسخه های سایز بزرگ و لوکس است ، اما ما در زیر تمام اندازه ها و قیمت ها را ذکر کرده ایم.)

مراقبت از پوست

تصویر محصول

کرم آگوستینوس بدر

تصویر محصول

Royal Fern Phytoactive Skining Perfecting Essence

تصویر محصول

کرم دور چشم Susanne Kaufmann خط A

میکند کرم آگوستینوس بادر (اندازه لوکس 15 میلی لیتری به طور معمول 85 دلار) حتی به معرفی نیاز دارد؟ این کرم مجلل و در عین حال سبک و بدون عطر ، برای افراد ناآشنا دارای مجتمع معروف Trigger Factor (معروف به TFC8) است ، ترکیبی اختصاصی از “اسیدهای آمینه طبیعی ، ویتامین های درجه بالا” [including A, B, C, and E]و مولکولهای سنتز شده ای که به طور طبیعی در پوست یافت می شوند. ” جذابیت. این مجموعه ، به نوبه خود ، محیط بهینه ای را ایجاد می کند که در آن سلول های بنیادی پوست شما می توانند به طور طبیعی ترمیم و بازسازی شوند – بنابراین ، با گذشت زمان ، به پوستی پرپر ، روشن و صاف دست پیدا می کنید.

Royal Fern’s Phytoactive Skin Perfecting Essence (در اندازه کامل) پوست را عمیقاً آبرسانی و ترشح می کند ، در حالی که حداقل احساس سنگینی نمی کند. گلوکونولاکتون (نوعی اسید پلی هیدروکسی یا PHA) ، اسیدهای مالیک و لاکتیک (آلفا هیدروکسی اسیدها یا AHAs) به آرامی لایه برداری می کنند ، بیش از حد رنگ آمیزی را محو می کنند و تولید کلاژن را بدون تحریک پوست تقویت می کنند.

گرانترین کالای موجود در جعبه ، با قیمت 251 دلار ، یک بطری بزرگ است کرم دور چشم Susanne Kaufmann خط A. فرمول سبک و ابریشمی با دانه های کلم بروکلی تقویت کننده خاصیت کشسانی ، عصاره شاه بلوط غنی از آنتی اکسیدان ، و هیالورونات سدیم و روغن گل محمدی تند و تیز است. اگر افراد کم رنگ زیر چشم و پف دار را تجربه می کنید ، به مرور زمان محکم و صاف می شود. می توانید برای اثرات مشابه ماسک چشم ، یک لایه ضخیم تر از حد معمول استفاده کنید.

تصویر محصول

درمان Macrene Actives گردن و گردنبندی با عملکرد بالا

تصویر محصول

ماسک انرژی پوکه زیر صفر 111 Skin

تصویر محصول

پارچه های آبگرم آبگرم پاک کن Koh Gen Do

تصویر محصول

در حالی که شما به تمام صورت خود مرطوب کننده آغشته می کنید ، از گردن و دکلته خود غافل نشوید. درمان با گردن و دکلته با عملکرد بالا Macrene Actives (اندازه لوکس 30 میلی لیتر ؛ به صورت جداگانه فروخته نمی شود) ناحیه شکننده و غالباً نادیده گرفته شده را با چای سبز غنی از آنتی اکسیدان ، ویتامین C و E و هندوانه برای مبارزه با رادیکال های آزاد و عوامل تنش زای محیطی هدف قرار می دهد. اسید فرولیک به ثبات ویتامین ها کمک می کند و باعث افزایش اثربخشی درمان و توانایی جذب عمیق پوست می شود. با پوست شل و لکه های قهوه ای خداحافظی کنید.

ماسک انرژی پوکه زیر صفر 111 Skin معمولاً در یک بسته پنج تایی عرضه می شود (به طور معمول 135 دلار) اما می توانید به یکی از آنها در جعبه بنفش اجازه دهید. این ماسک هیدروژل خنک کننده و به رنگ آبی با کافئین و آلانتوئین و الکتینوئید کاهنده التهاب تزریق می شود تا گردش خون را تحریک کرده و پوستی خسته و کدر را از بین ببرد. در اصل این یک تماس بیدار 20 دقیقه ای است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>