جعبه ارائه محصول و بسته بندی را در هماهنگی کامل قرار می دهد

Pollard Boxes به ایجاد چهره و هویت تجاری برای جدیدترین سشوار پیشرفته از رهبر بازار ghd کمک می کند

بسته بندی هماهنگ رنگی لوکس از متخصص جعبه سفت و سخت Pollard Boxes به ایجاد تصویر و هویت مارک برای جدیدترین سشوار پیشرفته از رهبر بازار ghd کمک می کند.

ghd جدید Helios طراحی سبک و متعادل از نظر اقتصادی را برای یک سبک ساده و کنترل شده ارائه می دهد. این فناوری منحصر به فرد Aeroprecis شرکت را برای جریان هوای قدرتمند 120 کیلومتر در ساعت در خود جای داده است.

جعبه Pollards بسته بندی با تأثیرات بالا را فراهم می کند که ارتباط بصری بین شرکت ghd و مصرف کنندگان آن را به حداکثر می رساند تا بیان روشنی درباره سشوار از نظر عملکرد فنی و جذابیت زیبایی آن ارائه دهد.

کیفیت مواد ، درپوش مناسب و مارک آشنای بلوک فویل ghd همگی به ارتقا. یک تصویر با ارزش کمک می کنند. الگوی فویل چشم نواز و پیچیده یک گرداب را برای انتقال قدرت سشوار جدید تکرار می کند.

بر عملکرد بالای محصول بیشتر با استفاده از روش طراحی فنی سشوار کنار جعبه تأکید شده است.

ظاهر کلی بسته به ایجاد احساس هیجان و انتظار کمک می کند. برای به حداکثر رساندن تجربه باز کردن ، رنگ سشوار با رنگ جعبه مطابقت دارد ، در حالی که لهجه های فلزی که روی سشوار وجود دارد با استفاده از فویل در تصویر به سبک فنی در کنار ، برجسته می شوند.

در داخل ، سشوار در یک درج فرم Vac ارائه شده است که طراحی جذاب آن را به نمایش می گذارد و در عین حال از محافظت کامل محصول در سراسر زنجیره تامین نیز اطمینان حاصل می کند.

جیمز ولش ، طراح بسته بندی ghd ، اظهار داشت: “تیم Pollard بسیار عالی است و با من همکاری می کند تا ایده ها را از یک مفهوم اولیه به یک طراحی کاملاً واقعی توسعه دهد.”

“آنها دوستانه ، مفید و با توجه به هرگونه الزامات هستند و همیشه با درک عمیق از ظاهر لوکس که GHD برای آن تلاش می کند ، راه های ابتکاری جدیدی را برای ارتقا further بیشتر طرح ها پیشنهاد می دهند.”

درب با استفاده از Wibalin Finelinen Winter ساخته شده است ، که پارچه ای بافته شده را برای افزایش احساس تجمل تجربه باز کردن ارائه می دهد.

الگوی فویل در جلو داغ و برجسته است ، در حالی که تصویر به سبک فنی برجسته ، ورقه ورقه شده و UV قرار گرفته است تا تضاد را به کار خط اضافه کند.

تولید جعبه نیاز به توجه زیادی به جزئیات داشت تا اطمینان حاصل شود که ثبت اشعه ماورا بنفش دقیقاً با برجستگی مطابقت دارد ، در حالی که قرار دادن فویل بسیار پیچیده است ، برای جلوگیری از پر کردن ، به بالاترین استانداردهای کنترل کیفیت نیاز دارد.

کیم گابریل ، مدیر حساب ghd در Pollard Boxes ، اظهار داشت: “بسته بندی همیشه قسمت مهمی از محصولات ghd بوده است ، که نشان دهنده موقعیت برتر این شرکت در بازار مراقبت از مو است.”

“در این حالت ، هماهنگی محصول با بسته بندی به ارائه یک تجربه کاملتر از برند کمک می کند.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>