جسیکا آلبا و افتخار دختر با مدل موهای منطبق مانند دوقلوها به نظر می رسند

برو ، ریز و آوا – هالیوود مجموعه جدیدی از مدعیان برای دوقلوی مشهور مادر و دختر دارد که به احتمال زیاد با خواهران اشتباه گرفته می شود. آخر هفته طولانی روز استقلال ، جسیکا آلبا و دختر 13 ساله او ، هانور ، به چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی رفتند تا نشان دهند که چقدر به یکدیگر شباهت دارند.

در ویدئویی که برای حساب های آلبا به تیک توک و اینستاگرام ارسال شده است ، ابتدا این بازیگر و بنیانگذار صادق یک نگاه اجمالی به بینندگان و شکل ظاهری تمرین او و آنر می دهد. پس از یک ویرایش سریع لنز ، این لباس ها لباس های ماکسی فوق العاده ، طبقه ای و گلدار را مدل می کنند. اما لباس ها به هر اندازه شایان ستایش هستند ، جالب ترین عنصر کلیپ این است که Honor چقدر شروع به شبیه شدن به مادرش می کند. (اگر آلبا را به یاد دارید دنیای مخفی الکس مک، شما دقیقاً می دانید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم.)

هر دو موهای صاف و ضخیمی دارند که به فاصله چند اینچ از شانه های آنها می رسد ، در حالی که آلبا عمیقاً کنار آن قرار دارد و Honor نیز از وسط جدا شده است. اگر این واقعیت نبود که چند هفته پیش آلبا موهای خود را با سایه ای از قهوه ای شکلاتی تیره رنگ می کرد ، مدل موهای آنها کاملاً یکسان بود. و نیازی به گفتن نیست که چهره آنها اساساً تصاویر آینه ای است ، با آن پوست درخشان و لبخندهای نمایان. شباهت تنها با ژست های تطبیقی ​​که آنها با بدشانسی مواجه می شوند ، افزایش می یابد.

هنوز مشخص نیست که آیا آنر جای مادرش را در تغییر زیبایی ظاهری کم اهمیت و ظاهری فوق العاده جذاب دنبال می کند یا خیر ، اما ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که او چقدر با آلبا دوقلو می شود یا خیر.


اطلاعات بیشتر در مورد بچه های مشهور:


حالا نگاهی به کیت 300 مورد آیتم آرایشگر جسیکا آلبا بیندازید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>