جسیکا آلبا با اولین عرضه 412 میلیون دلاری IPO ثروت صادقانه به دست می آورد

کسب و کار زیبایی بازیگر زن برای اولین بار در لیست عمومی 1.44 میلیارد دلار ارزش داشت

Honest Beauty ، شرکت زیبایی و کالاهای مصرفی که توسط بازیگر جسیکا آلبا تاسیس شده است ، طبق اولین لیست اولیه عرضه اولیه (IPO) 412.8 میلیون دلار آمریکا جمع آوری کرده است. رویترز.

این شرکت 25.8 میلیون سهم با قیمت 16 دلار در هر قطعه فروخته است ، كه در رده متوسط ​​و بالاترین قیمت اصلی قرار دارد ، كه پیش از ثبت نام در ماه گذشته بین 14 تا 17 دلار تخمین زده شده بود.

ارزش مشاغل مستقر در LA برای IPO خود 1.44 میلیارد دلار بود.

صادق آلبا ، جایی که او به عنوان مدیر ارشد خلاقیت خدمت می کند ، در سال 2008 تاسیس شد ، اما ده سال پس از تأسیس ، یک محصول اساسی به آن تعلق گرفت.

امروزه این گروه پوست و لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین محصولات کودک از جمله پوشک و لباس و وسایل تمیز کننده منزل را به فروش می رساند.

آلبا خود یکی از سهامداران مهم این تجارت است و گزارش شده است که بیش از 5.6 میلیون سهم دارد که گفته می شود ارزش آن فقط 130 میلیون دلار خجالتی است.

صداقت گفت که از این درآمد برای تأمین بودجه بازاریابی و تبلیغات مستقیم به مصرف کننده و همچنین راه اندازی های جدید و تصرفات تجاری جدید استفاده خواهد کرد.

همچنین گروه مورد حمایت L Catterton روز گذشته قرار بود 6.5 میلیون سهم سهام عادی Nasdaq را با نماد “HNST” وارد لیست کند.

در همین حال ، سهامداران 19.4 میلیون سهم سهام عادی را ارائه می دهند.

صادقانه ترین حامیان این امر مورگان استنلی ، جفریس و جی پی مورگان هستند که از مهمترین متولیان این پیشنهاد بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>