جزئیات مهم است: کمپین جدید بارالان 2021

پافشاری در ایمان به رویاهای خود و توانایی شکل دادن به خواسته ها و نیازهای یک بازار پویا همیشه قلب تپنده واقعیت بارالان بوده است.

در میان سنت و نوآوری ، هدف این گروه درک و پیش بینی الزامات مختلف هر بخش بازار برای تبدیل آنها به محصولات منحصر به فرد است که حاصل اشتیاق شدید و توجه مداوم به جزئیات است.

بنابراین ، “جزئیات مهم است” شعار مبارزات انتخاباتی جدید 2021 است: جزئیاتی که به دنبال برتری هستند ، که ترکیبات بی پایان از محصولات را ایجاد می کند ، و با گوش دادن فعال به بازار طراحی و توسعه می یابد.

هر جنبه از بسته بندی به دقت مورد مطالعه و شخصی سازی قرار می گیرد تا هویت هر مارک به بهترین شکل تفسیر شود: از مواد گرفته تا اشکال ، از تزئینات تا فرآیندها ، از لوازم جانبی گرفته تا مشخصات بعدی.

در حقیقت ، این جزئیات هستند که همیشه تفاوت ایجاد می کنند. جزئیات زیبایی مانند انتخاب اشکال و اندازه ها برای ایجاد بسته بندی با طراحی چشم نواز ایجاد شده است که توجه مصرف کننده نهایی را به خود جلب می کند.

جزئیات عملکردی ، مانند انتخاب مواد ، مطالعه لوازم جانبی در هر ویژگی ، برای محافظت ، حفظ و تسهیل استفاده و استفاده از فرمول های آرایشی انتخاب شده است.

جزئیات احساسی ، مانند استفاده از رنگ های تصفیه شده و پایان های مشخص که ماهیت احساسی محصول را افزایش می دهند. این ترکیب بی نهایت از تمام این جزئیات است که ارزش افزوده ای ایجاد می کند و بسته بندی بارالان را نمادین ، ​​معتبر و قابل اعتماد می کند.

بنابراین بارالان با کارزار جدید خود تصویری را ارائه می کند که عمداً گرانبها و کیفیت پیشرفته هر جزئیات را به تصویر می کشد ، در حالی که تنوع و خلاقیت را از طریق طیف گسترده ای از بسته بندی ها افزایش می دهد ، که از لحاظ سادگی تصفیه شده اصلی ، هرکدام پاسخگوی نیازهای مختلف بازارهای مراقبت از پوست ، آرایش و عطرها.

با شروع از جزئیات ، از طریق تحقیق ، کیفیت و خدمات ، گروه سفیر سبک ایتالیایی در جهان می شود ، با تعادل بین زیبایی شناسی و عملکرد ، بین طراحی و عملی بودن.

بارالان در آرزوی خود که همیشه بهترین راه حل بسته بندی را برای هر محصول آرایشی ارائه می دهد ، هر جزئیات را به چیزی تغییر می دهد

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>