جدیدترین کلاه گیس بلوند پلاتینیوم مگان تو استالیون ممکن است بهترین وی باشد – به ویدیو مراجعه کنید

پس از اجازه دادن به فرهای بهاری او و فیلمبرداری از یک آموزش مختصر روز شستشو با استفاده از محصولات Mielle Organics ، مگان تو نر با یک کلاه گیس جدید بازگشته است ، و این یکی انجام می دهد نه ناامید کردن رپر نژاد تگزاس کلاه گیس های براق و جت سیاه خود را لحظه ای به خاطر یک آپدیت ساده اما زرق و برق دار با زنگ های بلوند یخی خاموش کرده است.

Kellon Deryck ، آرایشگر ، به زنده شدن این سبک جدید کمک کرد ، در حالی که Priscilla Ono ، ساخته Fenty Beauty ، یک چین برش طلایی برای Hot Girl ایجاد کرد. اونو ویدئویی از ظاهر نهایی را با مگ در حال نمایش و نشان دادن تمام زوایای خود برای دوربین در یک مجموعه دو قطعه ای چاپ شده در Dalmatian به اشتراک گذاشت که حتی Cruella De Vil را از حسادت سبز می کند.

Deryck این کلاه گیس را کاملاً نصب کرد (مثل همیشه این کار را انجام می دهد) ، موهای سبک کودک را در امتداد خط موی مگ اضافه می کند تا فوق العاده واقع بینانه به نظر برسد. این واحد کاملاً رنگ بلوند پلاتینیوم ، رنگی و دقیق است. او حلقه های حلقه ای دسته دار را جمع و روی هم قرار داده و بالای سر مگان قرار داده و به یک updo زیبا و نامرتب تبدیل کرده است.

این موها مانند برخی دیگر از سبک هایی که عادت داریم از روی مجری ببینیم ، خیلی نرم نمی شوند. در عوض ، این updo اندکی در قسمت بالایی قرار دارد ، که به ما عملکرد سبک pompadour همراه با ringlets tousled را می دهد. Ono ضربات مگ را با شکل برش خورده رپر ، مژه های پررنگ و براقیت برهنه برای یک عکس بزرگ عکس دیگر تکمیل کرد.

کاپیتان تابستانی دختر گرمی چند عکس کامل از این ظاهر به اشتراک گذاشت که به طرفداران اجازه می دهد تا نگاه کامل و سر تا سر او را تحسین کنند و یک بار دیگر ، نگاههای جالب اینستاگرام او نفس ما را می گیرد.


داستان های بیشتر درباره بهترین لحظات زیبایی Megan Thee Stallions را بخوانید:


اکنون ، نگاهی بیندازید به همه آنچه در ماه آوریل می گیرید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>