جایی که جهان پسران گروه دختران آرایش رنگارنگ خود را می گیرند

هر نسلی یک گروه دخترانه دارد. آنها یک موسسه موسیقی پاپ هستند که تمایل دارند کاملاً خلق و خوی آن زمان را در خود جمع کنند. پیشنهاد ژنرال Z؟ دنیای پسران، که بطور مناسب توجه زیادی را در TikTok جلب کرده است.

دو سال پیش توسط KYN Entertainment تشکیل شده است ، این گروه 5 نفره که می خواهند محبوبیت متنوعی از دوستداران موسیقی خود را در سراسر جهان احساس خوشایند کنند. آنها از نظر سازماندهی به شدت دموکراتیک هستند – همانطور که برای گروه های دخترانه استاندارد است ، هیچ خواننده اصلی وجود ندارد ، به هر یک از اعضا اجازه می دهد استعدادهای منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارند. آنها همچنین بسیار محبوب طرفداران زیبایی هستند.

موزیک ویدئو تک آهنگ دوم آنها “Wingman” دختران آرایش رنگارنگی را نشان می دهد که مانند یک تابلوی خلق و خوی برای روندهای مورد علاقه اینترنت دور هم جمع می شوند – شستشوی رنگ پاستیل روی درب ها و گوشه چشم ها به معابد ، گونه های گلگون که شبیه چیزی از فیلتر اینستاگرام است.

عاشق شدن ظاهر آنها باعث شد که ما آرزو کنیم. بنابراین ما با دختران – الانا كاسرس ، اولیویا روبی ، كوینی مای ، لیلیان كی و ماخیلی – در مورد دیدگاه های آنها در مورد زیبایی ، مارك های مورد علاقه خود ، نحوه استفاده از آرایش برای بیان شخصیت خود و البته موسیقی جدید آنها گپ زدیم.

جذابیت: به نظر می رسد آرایش در موزیک ویدئو “Wingman” بسیار سرگرم کننده است. چه الهاماتی در پشت آنها بود؟

کوینی مای: من داشتم [slicked-down] لبه ها ، بنابراین احساس می کنم وقتی صحبت از موهایم می شد ، این ظاهر ورزشی و باکلاس را به من می داد ، اما برای آرایش من کاملاً طبیعی بود.

النا: ما در این کار بسیار عملی هستیم و این عرشه ها را از آرایشگران ، آرایشگران و مدیر خلاقیت خود می گیریم. می گوییم دوست داریم یا نه. همه ما سعی کرده ایم که از چهره خود بی نظیر باشیم. من برچسب پروانه پوشیدم – این نوعی از چیزهای من است.

حسن نیت ارائه میدهد پسران جهان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>