جایزه جدید برای Virospack ، بهترین نوآوری 2021

Virospack ، همیشه در خدمت مارک ها و بسیار نزدیک به مشتریان خود ، هر ساله در مهمترین نمایشگاه های بین المللی در بخش بسته بندی شرکت می کند

این شرکت پیشرو در بازار قطره چکان با موقعیتی قدرتمند در اروپا و آمریکا ، به شدت به بازار آسیا متعهد است و تسخیر بازار چین یکی از اهداف میان مدت آن است.

ویروس پک که به طور منظم در نمایشگاه Make up در پاریس و لس آنجلس و همچنین Luxe Pack در نیویورک و موناکو حضور دارد ، امسال نیز در نسخه شانگهای شرکت کرده است.

ویروسپک با غرفه مستقر در راهروی مرکزی که نمایش های Make Up و Luxe Pack را در شانگهای به هم پیوند می دهد ، هفته گذشته (7 تا 8 ژوئیه) ابتکاری ترین پیشنهادات خود را برای بازار چین و همچنین فهرست گسترده ای از منابع استاندارد ارائه داد.

Virospack با اجرای یک مرحله عالی و نتایج خوب از نظر بازدید کنندگان و سوالات مربوط به پروژه های جدید ، تعادل بسیار مثبتی را برای شرکت در این رویداد ایجاد می کند.

نمایشی که ظرفیت نوآوری شرکت The Dropper را نیز شناخته و جایزه بهترین نوآوری در بسته بندی را به Virospack اعطا کرده است.

این شرکت از سازمان و کل بخش برای این شناخت تشکر می کند ، در عین حال از همه مارک هایی که از غرفه خود بازدید کرده اند و بهترین خدمات خود را به آنها ارائه می دهد و آینده موفقیت بدون شک پیش بینی می شود ، تشکر می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>