جان لوئیس 8 فروشگاه دیگر را حذف می کند که بر 1465 شغل تأثیر می گذارند

خرده فروش متعلق به کارمندان انگلیس 8 مورد از ناوگان خشت و خمپاره 42 نیروگاه خود را تأیید می کند که پس از قفل شدن دوباره بازگشایی نخواهد شد

خرده فروش متعلق به کارمندان ، جان لوئیس امروز هشت فروشگاه را تأیید کرده است که انتظار نمی رود با رفع محدودیت های قفل برای خرده فروشان غیر ضروری در 12 آوریل ، مجدداً باز شوند.

شایعات مبنی بر اینکه برخی از فروشگاه ها زنده نخواهند ماند سومین قفل ملی انگلیس در اوایل سال شروع به چرخیدن کرد ، با این حال ، جان لوئیس در افشای هرگونه جزئیات تا امروز کوشا بوده است.

از این هشت فروشگاه چهار فروشگاه “در خانه” در اشفورد ، باسینگستوك ، چستر و تونبریج ولز و همچنین چهار فروشگاه بزرگ در آبردین ، ​​پیتبورو ، یورك و شفیلد ، یكی از قدیمی ترین فروشگاه های این گروه كه در سال 1940 افتتاح شد ، برای همیشه شاتر خواهند شد. .

حدود 1465 شغل تحت تأثیر این اعلامیه قرار خواهند گرفت ، بیشتر در فروشگاه پیتربورو است که 318 کارمند دارد. جان لوئیس متعهد شده است که نقش های جایگزین را برای شرکت های هرچه بیشتر پیدا کند.انتظار می رود 34 مغازه باقیمانده جان لوئیس ، از جمله مقصد آن در خیابان آکسفورد ، مطابق با رهنمودهای دولت انگلیس ، جدا از فروشگاه های گلاسکو و ادینبورگ ، که به ترتیب در 26 آوریل و 14 مه پذیرای بازگشت مشتریان هستند ، مجدداً باز شود.

شارون وایت ، رئیس جان لوئیس ، گفت: “اعلامیه امروز خبر شگفت انگیزی برای شرکای آسیب دیده ما ، برای مشتریان ما و برای جوامعی است که طی سالهای طولانی خدمت کرده ایم.”

“خیابان بزرگ بزرگترین تغییر خود را برای یک نسل تجربه می کند و ما با آن تغییر می کنیم. با این وجود و در هر مکانی که بخواهند خرید کنند ، مشتریان همچنان می توانند خدمات معتبری را که برای ما شناخته شده است دریافت کنند. “

Pippa Wicks ، مدیر اجرایی جان لوئیس ، افزود: “تعطیلی فروشگاه سخت ترین کاری است که ما به عنوان مشارکت انجام می دهیم زیرا همه ما صاحب مشاغل خود هستیم. در صورت تأیید تعطیلی ها ، تمام تلاش برای یافتن نقش های جدید برای Partners و تلاش ما برای ادامه خدمات به مشتریان خود از طریق فراهم كردن دسترسی به John Lewis به طرق مختلف صورت خواهد گرفت.

“در کنار کسب و کار آنلاین در حال رشد و گسترش روز آینده Click & Collect ، ما در خدمات و تجربیات فروشگاهی خود و همچنین قالب های محله کوچکتر و جدید و معرفی دامنه های جان لوئیس در فروشگاه های Waitrose بیشتر سرمایه گذاری خواهیم کرد.”

این تصمیم پس از آن صادر شد که خرده فروش لوکس از دست دادن سود 517 میلیون پوندی برای 12 ماه منتهی به 30 ژانویه 2021 خبر داد.

با ادامه کار ، جان لوئیس همچنین انتظار دارد 60-70٪ از سود خود را از فروش آنلاین در آینده بدست آورد ، تقریباً نیمی از مشتریان خود از ترکیبی از خرید در فروشگاه و آنلاین استفاده می کنند.

در یک طرح تازه برای ایجاد مزیت رقابتی به جان لوئیس ، این گروه فروشگاه های خود را برای داشتن احساس محلی تر ، مقیاس کمتری ایجاد می کند و راهی برای تجارب و خدمات در فروشگاه ایجاد می کند.

در اوایل سال جاری ، خرده فروش FTSE 100 سه فروشگاه کوچک در تعدادی از مقصد Waitrose در هورلی ، والینگفورد و گودالمینگ ، در جنوب انگلیس افتتاح کرد.

این فروشگاه های کوچک نسخه آزمایشی چشم انداز وایت برای مفهوم “محصول جان لوئیس در وایتروز” است که در ابتدا بیش از یک سال پیش در شعب Lymington و Lincoln Waitrose عرضه شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>