جان لوئیس پرتاب های زیبایی جدید را برای سال 2021 اذیت می کند

به دنبال معامله خرده فروشی با It ​​Cosmetics در ماه گذشته ، انتظار می رود خرده فروش مشهور جهان طیف گسترده ای از مارک های زیبایی را در طول سال به خود اختصاص دهد

خرده فروش مشهور جهان جان لوئیس با همکاری جدیدی برای سال 2021 خریداران زیبایی را فریب می دهد.

ماه گذشته فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه ، به سرپرستی شارون وایت ، برای پیوستن به نمونه کارهای زیبایی خود با It ​​Cosmetics معامله ای خرده فروشی منعقد کردند و انتظار می رود طی 12 ماه آینده انتخاب جدیدی داشته باشد.

جان لوئیس گفت که همه معاملات هنوز تایید نشده است.

در همین حال ، جان لوئیس نام شرکای جدید مد خود را فاش کرد.

از این ماه ، این گروه از مارك های مد Mango ، Banana Republic ، Kemi Telford و New Balance در فهرست خود استقبال خواهد كرد.مارک های جدیدی نیز به گروه نوزادان آن اضافه شده است ، از جمله اعضای سابق گروه Spice Girls ، کیت و Kin ، اما لوازم جانبی اما بانتون.

این اطلاعیه ماه ششم از زمانی که خرده فروش بخش اختصاصی فناوری زیبایی را با تمرکز بر کمک به مصرف کنندگان در رفع “نگرانی های متعدد مراقبت از پوست” افتتاح کرد ، اعلام می شود.

جو بنت ، رئیس لباس زنانه جان لوئیس ، گفت: “ما با ارائه سبک عالی و طیف گسترده ای از قیمت ها ، خوشحالیم که با مارک های مستقل در حال ظهور ، قهرمان آنها هستیم و امکان دسترسی به سیستم عامل سراسری را برای آنها فراهم می کنیم.”

“ما از اشتراک این مارک های جدید بسیار هیجان زده هستیم که بسیاری از آنها دارای اعتبار پایدار درخشان هستند.”

علی رغم هجوم مشارکت های آینده ، جان لوئیس در گزارش سال 2020 خود اعلام کرد که در حال آماده سازی مشتریان برای خرید محصولات زیبایی کمتر در سال 2021 است.

طبق اولین سندی که به صنعت لوازم آرایشی اختصاص داده شده است ، خریداران برای سال جدید چشم انداز “خرید کمتر ، خرید بهتر” را در پیش خواهند گرفت.

از طریق لینک زیر درباره گزارش بیشتر بدانید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>