جان لوئیس فروشگاه های کوچک را در سایت های Waitrose آزمایش می کند

برنامه های جدید شارون وایت برای فروشنده زیبایی می تواند موقعیت آن را برای همیشه در خیابان تغییر مکان دهد

هفته گذشته خبر نگران کننده تجارت جان لوئیس پس از گزارش ها حاکی از آن بود که تا هشت فروشگاه برای تعطیلی دائمی در نظر گرفته می شود و 2000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد ، هفته گذشته خبرهای مطبوعاتی را به خود جلب کرد.

با این وجود ، بی سر و صدا در پس زمینه ، خرده فروش مشهور در جهان ماه گذشته سه فروشگاه کوچک را در مجموعه ای از مقاصد Waitrose افتتاح کرد تا کمی سر و صدا کند.

فضاهای جدید نسخه آزمایشی محصول جدید جان لوئیس شارون وایت در کانسپت Waitrose است که بیش از یک سال قبل در جاده ها در فروشگاه های لینکلن و لیمینگتون وایتروز ، انگلیس آزمایش شد.

با این حال ، فضاهای جدید در هورلی ، والینگفورد و گودالمینگ ، در جنوب انگلیس ، در حال رانندگی آزمایشی چندین نسخه از ایده جدید خرید خرده فروش است.

سخنگوی مارک تجاری به والینگفورد وایتروز ، جان لوئیس بخش اختصاصی خود را با ارائه بیش از 700 محصول اضافه کرده است. تجارت لوازم آرایشی.

در همین حال در فضاهای هورلی و گودالمینگ ، بیش از 500 محصول در راهروهای کالاهای عمومی به فروش رسیده است.

با این حال ، فروشگاه هورلی همچنین محصولات جان لوئیس را در مناطق مختلف مواد غذایی مانند لیوان های شراب در بخش شراب و کافه های کنار قهوه آسیاب شده پخش کرده است.

قالب محلی جدید – با الهام از زنجیره ای آمریکایی Nordstrom – بخشی از چشم انداز وایت برای بازنگری حضور جان لوئیس در خیابان بزرگ است ، به گفته ساندی تایمز، که به طور سنتی در مقاصد شلوغ خرید دارای فضاهای عظیم الجثه است.

مانند بسیاری از رقبای خود ، جان لوئیس از بیماری همه گیر آسیب ندیده است.

علاوه بر این که با رفع محدودیت های قفل در انگلیس ، هشت فروشگاه اضافی انتظار نمی رود که باز شوند ، هشت فروشگاه قبلاً برای همیشه سوار شده اند ، از جمله مقصد آن در مرکز خرید Birmingham Bullring.

با وجود تغییر چشمگیر در استراتژی خرده فروشی خود ، خرده فروش دوره جدیدی از مارک های زیبایی را در سال 2021 به سبد سهام خود ملحق خواهد کرد.

جان لوئیس در ژانویه 2021 یک معامله خرده فروشی با It ​​Cosmetics امضا کرد ، با این حال بحث و گفتگو برای شرکای جدید آن ادامه دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>