جالب ترین یافته ها از نظرسنجی زیبایی مجله Allure Magazine 2021 Reader Choice

در سال 1992 ، جذابیت از 1000 نفر خواست که در همان اول شرکت کنند نظرسنجی زیبایی. پاسخ های بعدی احتمالاً همان چیزی است که شما انتظار دارید: ما یاد گرفتیم که بیشتر افراد هر روز بین 45 تا 57 دقیقه را صرف کارهای روزمره خود می کنند. رژگونه ، ریمل مژه و ابرو و رژ لب از محصولات پرمصرف بودند. چهره های مرسوم ، مد روز مانند سوپرمدل کریستی برینکلی بیشتر الهام بخش زیبایی جهان هستند.

اکنون ، در سال 2021 ، اوضاع نمی تواند متفاوت باشد. امسال ، ما نظرسنجی انتخاب خوانندگان (که بیش از 1300 پاسخ به دست آورد) نشان داد که عادات خوانندگان باعث شده 180 نفر در سراسر تابلو استفاده کنند. پس از گذشت تقریباً سه دهه و به ویژه بیماری همه گیر ویروس کرونا ، جای تعجب نیست. در اینجا برخی از جالب ترین چیزهایی که کشف کرده ایم وجود دارد.

اکثر مردم محصولات زیبایی را بصورت انحصاری بصورت آنلاین خریداری می کنند

هنگام نظرسنجی ، 40 درصد از خوانندگان تأیید کردند که هنوز محصولات خود را از فروشگاه های زیبایی مورد علاقه خود خریداری می کنند (البته ماسک صورت و سایر اقدامات احتیاطی ایمنی). با این وجود ، 60 درصد عظیم گفتند که اکنون همه لوازم زیبایی خود را بصورت آنلاین و به طور انحصاری خریداری می کنند.

ما نمی توانیم واقعاً آنها را سرزنش کنیم ، با توجه به اینکه چشم انداز خرید در فروشگاه ها به دلیل همه گیری عوض شده است. در سال 2020 ، Sephora و Ulta Beauty ، در میان سایر خرده فروشان ، استانداردهای بهداشتی جدیدی را ارائه دادند که دسترسی مشتری به آزمایشات داخل فروشگاه را به شدت محدود می کند.

علاوه بر این ، خرید آنلاین محصولات آرایشی از همیشه آسان تر شده است. فناوری واقعیت افزوده در یک سال گذشته سر به فلک کشیده است. Essie ، Anastasia Beverly Hills ، L’Orèal Paris و بسیاری دیگر برنامه های دارای سوخت AR را راه اندازی کرده اند که به کاربران اجازه می دهد قبل از خرید آنلاین محصولات را به طور واقعی امتحان کنند. با وجود این همه راحتی در نوک انگشتان شما ، چرا خرید آنلاین نمی کنید؟

استفاده از ماسک به تنهایی نحوه برخورد افراد با زیبایی را تغییر داده است

اکنون که لازم است افراد هنگام حضور در مجامع عمومی از پوشش صورت استفاده کنند ، بسیاری از افراد در نظرسنجی به ما گفتند که آنها آرایش کمتری نسبت به قبل دارند. کسی این همه تعجب کرده به نقل از یک پاسخ خواننده: “من قبلاً هر روز چهره کامل می کردم. حالا چه فایده ای دارد؟”

چند نفر متذکر شدند که اکنون تمایل بیشتری به آرایش چشم چشم دارند. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که به نظرسنجی پاسخ دادند ، رژ لب با مومیایی کردن لب یا رنگ جایگزین شده است. و به نظر می رسد بنیاد برای جلوگیری از ماسک صندلی عقب نشسته است ، که برخی از خوانندگان را بر آن داشته است تا روی روش های درمانی لکه های پوستی سرمایه گذاری کنند و قبل از آن مراقب پوست خود باشند.

نگرانی های پوستی در بالای لیست اولویت ها هستند

شاید بخشی از این ماسک پوشیدن ، تعداد زیادی از مردم به ما اطلاع دهند که سلامت و ظاهر پوست آنها فوق العاده است ، فوق العاده برای آنها در حال حاضر مهم است. هنگامی که در مورد بزرگترین نگرانی های مربوط به زیبایی از آنها س ،ال شد ، چین و چروک و خطوط ظریف (57 درصد) و محافل زیر چشم (38 درصد) در بالای لیست قرار گرفتند. کم پشت شدن موها (29 درصد) دقیقاً پشت این دو نگرانی است ، اما تقریباً هر مسئله ای که به دنبال آن می آمد مربوط به پوست بود.

مردم واقعاً ، واقعاً دلتنگ شدن موهایشان

در طول یک سال گذشته ، به دلیل همه گیر شدن دسترسی به سالن ها ، همه ما درمجموع متوجه شدیم که چقدر موهای معمولی خود را مسلم می دانیم. در سال 2020 ، بدون آرایشگر در دسترس ، بسیاری مجبور به سرمایه گذاری در یک جفت قیچی شدند و یاد گرفتند که چگونه موهای خود را کوتاه کنند تا موهای شکاف خورده و موهای شما بیش از حد رشد کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>