جادا پینکت اسمیت پس از مبارزه با ریزش موهای خود را تراشید – به عکس ها مراجعه کنید

از سال 2018 ، جادا پینکت اسمیت در مورد سفر ریزش مو بسیار سرگرم کننده بوده است. در 21 ماه مه ، میزبان میز گفتگوی قرمز با اشکری داستان خود را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “من در مورد اینکه چرا این عمامه را پوشیده ام سوالات زیادی داشته ام. خوب ، من در مورد ریزش مو دچار مشکل شده ام.” حالا ، سه سال بعد ، او همه چیز را رها کرده است – به معنای واقعی کلمه – زیرا او کاملاً موهای خود را تراشیده است.

Willow دختر و موسیقیدان اولین کسی بود که سر طاس مادرش را به نمایش گذاشت ، و در 12 ژوئیه سلفی زیبایی از این دو نفره به اشتراک گذاشت. فقط چند ساعت بعد ، بدی سر طاس تازه راه اندازی شده سلفی را در اینستاگرام خود با عنوان “Willow made من این کار را انجام می دهم زیرا وقت آن بود که رها کنم اما … 50 سالگی من در تلاشند تا با این آلونک الهی روشن شوند. ”

این دوتایی مادر و دختر کاملاً درخشان به نظر می رسد که حتی ممکن است کمبود موی سر پینکت اسمیت را متوجه نشوید. در طول این سالها ، نماد دهه 90 موهایی به ما داده است نگاه می کند از جمله برخی از میانبرهای شگفت انگیز – منظورم این است ، بیایید صادقانه بگویم ، او می تواند یک پیکسی را نابود کند. اما کاملاً کچل بودن یک پارکینگ متفاوت است و او کم حرف ما را متقاعد می کند که شاید همه ما باید تیغ ها را بیرون بیاوریم (یا قرار ملاقات با یک آرایشگر باتجربه بگذاریم) و مدل موهای کوتاه را امتحان کنیم.

در حالی که او کاملاً خیره کننده به نظر می رسد ، ما حتی از دیدن اینکه سفر او با ریزش مو به یک عشق و پذیرش تبدیل شده ، حتی بیشتر خوشحال هستیم. با وجود این واقعیت که ریزش مو برای بسیاری طبیعی است ، اما لحظاتی مانند این موارد که افراد مشهور تجربیات واقعی خود را به اشتراک می گذارند ، می تواند برای مردمی که ممکن است احساس راحتی نکنند بسیار مثبت باشد.

هیچ راهی برای به نظر رسیدن ریزش مو وجود ندارد و همچنین یک روش “درست” برای زندگی با آن وجود ندارد ، اما پینکت اسمیت به ما نشان می دهد اشکالی ندارد که فقط گاهی موهای خود را رها کنید.


در مورد ریزش مو داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون از جعبه جعبه جعبه زیبایی Allure در جولای 2021 لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>