تیغ جیلت ونوس فوق العاده صاف و حساس پاهای من را بسیار صاف می کند – بررسی

یونانی بودن همراه با اوج گرفتن است (من اغلب می خواهم به آنجا بروم) و فراز و نشیب آن (من خیلی مو هستم). من را اشتباه نگیرید ، من همه چیز در مورد افرادی است که موهای طبیعی خود را در آغوش می کشند ، اما چیزی در مورد موهای پا وجود دارد که باعث می شود من چین بریزم. وقتی بزرگ شدم ژیمناست بودم ، این مسخره است زیرا فکر اینکه امروز بدنم را با آن روش خم کنم تقریباً غیرممکن است. به هر حال ، من درباره موهای پا نیز خودآگاه بودم که فقط خلاص شدن از شر آن همیشه به من چسبیده است. سریع به امروز ، من هنوز همان هستم ، فقط اکنون وقت کافی برای کرم های رفع مو ندارم و تحمل درد موم را ندارم ، بنابراین وارد تیغ ژیلت ونوس فوق العاده صاف و حساس، معروف به بهترین دوست من در دوش.

بیایید از نگاه آن شروع کنیم ، اینطور است؟ لهجه های سبز نعناعی لمس ناخوشایند است و دستگیره راحت و راحت ما را یاد اسم خود می اندازد ، پنج بار در آغوش Gillette Venus بهترین برنده زیبایی.

حالا ، چرا عالی است ، این است که همه چیزهایی است که شما در تیغ می خواهید: یک اصلاح صاف و نزدیک ، بدون قرمزی یا برجستگی های تیغ ، حتی بدون کرم اصلاح. نوار مرطوب کننده تزریق آلوئه روی سر تیغ کاملاً لغزنده می شود ، بنابراین به زیبایی در اطراف زانوها و مچ پا سر می خورد. پس از حدود پنج اصلاح ، لک و نرم شروع به کاهش می کند ، بنابراین ، اگر پوستی واقعا حساس دارید ، باید پره های خود را بیشتر عوض کنید یا کمی اضافه کنید psssst کرم اصلاح

اینها همه دلایلی است که این گوهر کوچک به تازگی برنده شده است جذابیت جایزه Best of Beauty 2020 ، و صادقانه بگویم ، اگر “صاف ترین جایزه” وجود داشت ، این به من تعلق می گرفت.

لیست کامل را بررسی کنید برندگان Allure’s Best of Beauty.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>