تکنیک های سرخ شدن: چگونه رژگونه را مانند یک آرایشگر استفاده کنیم

مطمئناً ، هیچ کس لذت نمی برد که در اثر وزش باد در مقابل صورت منفجر شود یا در دامنه ها سوخته شود. اینگونه است که شما در نهایت با رنگ خام و قرمز سیب روبرو می شوید که به TLC اضافی برای روزها نیاز دارد. اما جعل آن با رژگونه؟ اکنون این می تواند بسیار زیبا باشد.

فرری استفاده از فرمول رژگونه ژل یا کرم را برای این روش ترجیح می دهد ، و یا رنگ های صورتی یا صورتی را برای طبیعی ترین رنگ ترجیح می دهد. او می گوید: “من دوست دارم این ظاهر هیچگونه بافتی نداشته باشد تا رنگ آن به نظر برسد که فقط از درون می آید.” “رژگونه را درست مانند زیر چشم ، کمی بالاتر روی گونه ها متمرکز کنید و سپس خطوط خشن را پخش کنید.”

او اضافه می کند که شما همچنین می توانید هر رنگ باقی مانده را از انگشتان خود یا برس بگیرید و نرم ترین لمس را در بالای بینی خود ، درست زیر پل قرار دهید. این اجازه می دهد تا واقع بینانه تر به نظر برسد ، که در نهایت همان چیزی است که شما با رژگونه دنبال آن هستید.

وی گفت ، كاریلو فرمولهای ژل و كرم را برای این ظاهر سرخ ترجیح می دهد ، “یا به گفته برخی” رژگونه مستی “. او دوست دارد از ته اسفنج آرایشی (آنچه او “شکم” نامیده می شود) برای مخلوط کردن رژگونه ، از سیب گونه ها استفاده کند. او به اشتراک می گذارد: “برای قرار دادن ، لبخند بزنید و رنگ را در مرکز سیب بمالید.” “با کمتر شروع کنید و لبه های آن را به آرامی محو کنید.”

برای رژگونه بینی ، او توصیه می کند که رنگدانه را به کناره های پل اضافه کنید تا ظاهر برافروخته کامل شود. یکی از موارد مورد علاقه وی برای استفاده رژگونه-گرمی کرم Maybelline Cheek Heat ، در شش رنگ گلگون و هلویی موجود است.

رژگونه-ژل کرم Maybelline Cheek Heat با سوختگی برهنه روی زمینه سفید

رژگونه-ژل کرم Maybelline Cheek Heat

5. مجسمه سازی شده: در امتداد استخوان گونه

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>