تکنسین برند – مارک های زیبایی – لیورپول– 35000 تا 50،000 پوند DOE

تجربه رنگ ارزشمند است اما شما باید این دسته را درک کنید

این یک قرار ملاقات جدید در یک سازمان بزرگ است که در آن شما به تیم مارک خواهید پیوست و مسئولیت فنی کلیه جنبه های تولید محصولات در این گروه را بر عهده خواهید گرفت.

شما با آزمایشگاه ها ، تأمین کنندگان ، نهادهای نظارتی و تولیدکنندگان هم در داخل کسب و کار و هم در خارج از انگلستان و در سطح بین المللی کار خواهید کرد.

یک نقش مهم مدیریت پروژه فنی که در آن شما تجربه و دانش در مورد فرمول بندی ها ، مواد تشکیل دهنده ، پیشرفت های فنی در حال ظهور ، تکنیک ها و فرایندها را خواهید داشت و با انجام مراقبت های لازم به تیم تجاری مشاوره داده و با آنها ارتباط برقرار می کنید تا اطمینان حاصل شود که همه چیز در نظر گرفته شده و سازگار است تا اجازه دهد دامنه های محصول نوآورانه به راه اندازی شود

تجربه رنگ ارزشمند خواهد بود اما شما باید این دسته را درک کنید تا بتوانید س questionsالات درست را بپرسید و روند توسعه را به چالش بکشید.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است ، لطفاً جزئیات خود را ارسال کنید تا بتوان آنها را بیشتر به Nigel Venables در VPss در نظر گرفت و توسعه داد. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>