تکامل مدل های موی بانوی ریحانا – عکس ها را ببینید

انکار نمی شود ریحاناتأثیر آن بر صنعت زیبایی فراتر از Fenty Beauty است. چند هایفنات در طول سال ها مدل های موی شاخصی به ما داده است که بسیاری از آنها روندهای خاص خود را شروع می کنند. یادش باش دختر خوب ، دختر بد دوران ، وقتی او آن باب نامتقارن را داشت که به سبکی پس از جستجو تبدیل شد؟ یا وقتی او در سال 2012 کنار سرش را تراشید و ناگهان ، همه ما می خواستیم تیغ بگیریم و موهایمان را بکشیم؟ نه؟ خوب ، شاید فقط من بودم.

من شخصاً تعداد کمی از موهای ریحانا را دارم که یک روز به عنوان نشانه گذاری شده است (و برخی از آنها را که قبلاً امتحان کرده ام). در اوایل ماه مارس 2021 ، هنگامی که خواننده و آهنگساز برای مجموعه Savage x Fenty خود برخی از موهای جدی پرده را شروع کرد ، من وسواس داشتم. این همچنین همه موارد دیگر را به یاد آورد که او با موهای زائد کوتاه می آید ، مانند وقتی که زمین خورد ضد و در یکی از ویدیوهای “دفتر خاطرات” یک تاج طلا با لبه های قوسی و قوسی بر روی لوب براق خود قرار داد. من اغلب به آن لحظه فکر می کنم.

او بر خلاف هر کس دیگری واقعاً همه کاره بودن را با چتری نشان داده است. موی چتری پرده ای ، حاشیه کلاسیک ، مجعد ، صاف – شما آن را نام ببرید ، او احتمالاً این کار را انجام داده و آن را به خوبی انجام داده است. به احترام او (و به افتخار موهایش) ، من برخی از لحظات حاشیه ای مورد علاقه خود را برای قصیده ای برای صدای موهای ریحانا جمع کردم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>