توله سگ مواظب باشید! پرچمدار Carnaby Street MAC از انتشار Cruella دیزنی تجلیل می کند

مارک لوازم آرایشی رنگی همچنین در حال راه اندازی مجموعه Disney Cruella خود توسط خط تولید MAC است

اگر آخر هفته به خیابان Carnaby لندن رفتید ، Dalmatians خود را در بند محکم نگه دارید!

به مناسبت جشن اکران فیلم جدید دیزنی Cruella ، پرچمدار جهانی MAC در مقصد مشهور خرید انگلیس تغییر شکل داده است تا سبک امضای maven fashion را منعکس کند.

Shaftesbury ، مالک خیابان Carnaby ، می گوید که این نصب شامل یک بسته بندی بیرونی فروشگاه خواهد بود ، در حالی که فضای داخلی طعم فیلم بلند اکشن زنده را به تصویر می کشد ، که نمودار اولیای شرور خوش لباس 101 دالمیایی است.

این فروشگاه به طور موقت نوسازی شده نیز به افتخار مجموعه جدید Disney Cruella توسط MAC است که از دوران پانک و موج nu دهه 70 و 80 الهام گرفته شده است و شامل رژ لب مات در سه رنگ (Sweet-N-Vicious pink light، De Vil In The Details قرمز روشن و قرمز خون Camden Caper) ، رژلب مات یکپارچهسازی با سیستمعامل مات در Queen of Mean (یک رنگ خنثی صورتی-قهوه ای) ، Mayhemmed (قرمز) و Glamarchy (قرمز خون) و دو خط چشم بلند Long Pro Pro ، و همچنین یک اکتت سایه چشم ، Powder Blush Duo ، مژه ها ، برس صورت و برس چشم.

این خط هم اکنون از طریق maccosmetics.co.uk در دسترس است و فروشگاه های مستقل MAC و همچنین Look Fantastic را انتخاب کنید.

در همین حال ، Cruella دیزنی ، نگاه خیره کننده برنده اسکار اما استون ، در تاریخ 28 مه در سینماها و در + دیزنی با Premier Access با پرداخت هزینه یکبار مصرف راه اندازی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>