تهیه یک تاتو نیمه دائمی از آتلیه استودیوی Ephemeral Tattoo چگونه است

به طور کلی ، مسئله اصلی که Geronemus با خال کوبی های زودگذر پیش بینی می کند ، ناامیدی احتمالی پس از از بین رفتن خال کوبی است. وی می گوید: “با کمرنگ شدن ، ظاهراً شسته شده به نظر می رسد که شاید لزوماً جذاب نباشد.” اما در صورتی که کسی بخواهد تاتو نیمه کمرنگ را حتی سریعتر از بین ببرد ، جرونموس ایمان دارد که لیزر زدن با جوهر Ephemeral به خوبی کار خواهد کرد.

امیدوارم که اگر شما در نظر دارید یک خال کوبی ساخته شده برای محو شدن ، کاملاً آگاه باشید که با گذشت زمان کسل کننده به نظر می رسد ، احساساتی که به ثانیه ابلمن می رسد. او می گوید: “من دقیقاً می دانستم که درگیر چه چیزی هستم.” “من این را شناختم که می خواستم آزمایش کنم که انجام خال کوبی در جلوی بازوی من چگونه است. من آنها را معمولاً در مکانهایی که کمتر دیده می شوند قرار می دهم ، اما اخیراً کنجکاو شده ام که یک آستین کامل بگیرم و خال کوبی ها به من ثابت کرده است که خال کوبی ها بدون توجه به بازوهای من ، چقدر شگفت انگیز به نظر می رسند. “

از طرف دیگر ، تینا آلستر ، متخصص پوست و مدیر موسس واشنگتن از جراحی لیزر پوست ، از نظر جوهر Ephemeral کمی مردد است و به طور کلی در مورد جای زخم یا واکنش آلرژیک خال کوبی هشدار می دهد. اگرچه خطر ابتلا به هر دو ناچیز است ، اما او می گوید مردم باید آگاه باشند که هنوز هم بسیار ممکن است ، همانطور که در مورد خال کوبی های سنتی وجود دارد. به گفته Geronemus ، به ویژه با جوهر سیاه ، این خطر در واقع بسیار نادر است. حتماً از توصیه های مراقبت های بعدی هنرمند خال کوبی خود پیروی کنید و اگر نگران عفونت یا واکنش احتمالی هستید ، با یک متخصص پوست دارای مجوز تابلو تماس بگیرید.

با احترام از Devon Abelman

آبلمن خاطرنشان کرد شما می توانید انتظار داشته باشید که خال کوبی زودگذر شما در اثر بهبودی مانند نیش پشه خارش داشته باشد – درست مانند یک خال کوبی استاندارد. این کاملا طبیعی و بخشی از روند کار است. همچنین ممکن است احساس افزایش یابد. نگران نباشید ، بافت با گذشت زمان صاف می شود.

بیشتر از همه ، جوهر Ephemeral به افراد اجازه می دهد خلاقیت خود را با خال کوبی انعطاف پذیر بدانند ، زیرا می دانند که فقط حدود یک سال پوست آنها را تزئین می کنند. بدون یک تعهد مادام العمر ، می توانید با هنر جسورانه بدن سازی ، ریسک بیشتری کنید. آبلمن می گوید: “در حالی كه ماریسا در حال اتمام خالكوبی من بود ، وی اظهار داشت كه پیش بینی می كند بسیاری از زوجین را با نام های دیگر یا هنر منطبق بر روی آنها خالكوبی كند.” “من می توانم صبر کنم تا شش ماه دیگر با او چک کنم تا ببینم حق با او است.”


داستان های بیشتری در مورد خال کوبی بخوانید:


اکنون ، آنیتا رازهای خود را در مورد ضرب آهنگ ضد عرق به اشتراک بگذارید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>