تمام محصولات Bree Runway برای برنامه روزانه خود استفاده می کند – مصاحبه

من با مادرم رانندگی می کردم. من این ماشین سواری را خیلی واضح به یاد می آورم: ما در حال رانندگی بودیم و از او پرسیدم: “آیا می توانم ریمل بزنم؟” و او مثل این بود ، “چطور؟ من نمی دانم چه احساسی دارم که در این سن آرایش کردی.” وقتی به سن 16 رسیدم ، شروع به آزمایش با بنیاد موس رویای مات از Maybelline کردم. من چیزی در مورد آن نمی دانستم [foundation] در آن زمان ، بنابراین من فقط تیره ترین سایه را بر تن کردم و بدیهی است که آنها هرگز رنگ چهره را در آن زمان پیدا نکردند. خیلی خنده دار به نظر می رسید که چقدر خسته به نظر می رسم ، اما فکر کردم ، بله ، این با برخی از براق شدن لب های صورتی. این کار م toثر است. اصلا کار نکرد.

به یاد دارم ، در سال 2015 ، وقتی به نیویورک آمدم. از Sephora تا CVS گزینه هایی وجود داشت [for darker skin tones. In the U.K.]، شما خوش شانس خواهید بود اگر این محدوده از چهره های نژاد مختلط دخترانه در برخی فروشگاه ها عبور کند. قرار است با این کار چه کنیم؟ در جنوب لندن ، قطعاً می توانید پیدا کنید [shades]. در لندن شرقی نیز ، اما برخی مناطق دیگر؟ نه. با گذشت زمان ، به لطف مارک هایی مانند Nars و Fenty کمی بهتر شده است. برای تهیه آرایش به هارود می روم. من چند نقطه پنهان کننده لب لب براق هستم که خوش تیپ دختر هستم. من از دو سایه متفاوت Nars Radiant Creamy Concealer استفاده می کنم: کافه و آماند ، که با هم مخلوط شده اند. من پوست شکلاتی خوبی دارم ، بنابراین هر چیزی که شبنم باشد و به درخشش کمک کند ، دوست دارم. [Then I put on] لب براق برای 1 پوند دریافت می کنم – فکر می کنم شما بچه ها آن را براق لب دلار می نامید؟ من تا به امروز لب براق 1 پوندی می پوشم. کمی ابروهایم را پر می کنم ، با یک مداد دیگر another 1 ، اما نه خیلی.

و اما موهای من … واش دی [lasts for several] ساعت ها. من از این درمان عمیق که با روغن کرچک سیاه جامائیکا انجام می دهم استفاده می کنم و همچنین سس مایونز ORS مو را قرار می دهم. آنها را با هم مخلوط می کنم و روی سرم فویل می گذارم. من شبیه آدم فضایی هستم! امروز Canerowsم را بیرون آوردم و خیلی خوشحال شدم – موها خیلی زیاد شده اند. اکنون که نگهداری می کنم ، این چیز جدید را امتحان می کنم [my canerows] به مدت هشت هفته ، اما گاهی اوقات ، به دلیل اینکه مو بسیار رشد می کند ، باعث می شود کلاه گیس مانند کلاه ایمنی به نظر برسد …. من احتمالاً باید آن را به شش هفته کاهش دهم و ببینم که چگونه پیش می رود. [In between washdays] من سس مایونز مو را گرم می کنم و آن را روی گیاهان گل قارچ قرار می دهم ، روی آن فویل می گذارم ، و فقط اجازه می دهم که موها برای مدت 45 دقیقه خنک شوند قبل از اینکه آن را بردارم. چیزی در مورد نرم کننده گرم وجود دارد که به خوبی روی موهای من کار می کند.

در حال حاضر برای مراقبت از پوست خود ، من از دکتر باربارا استورم استفاده می کنم [products] و عادی. صبح ها من از پاک کننده کف دکتر باربارا استورم استفاده می کنم و احتمالاً دو یا سه بار در هفته از محلول لایه بردار معمولی AHA 30٪ + BHA 2٪ استفاده می کنم. این یک لایه بردار و صورت 10 دقیقه ای است و به نظر می رسد خون است. واقعاً خیلی خوب است. من همچنین هفته ای حدود سه بار از پاک کننده آنزیم Darker Skins Tones Enzyme توسط دکتر باربارا استورم استفاده می کنم. این یک پودر لایه بردار است که با آب مخلوط می کنید تا صورت خود را بشویید. من در طول روز از کرم صورت Dr. Barbara Sturm Darker Skin Tones استفاده می کنم و از SPF 50 Sun Drops استفاده می کنم. من به SPF بدون توجه به آب و هوا ، باران یا آفتاب ، 100 درصد اعتقاد دارم. برای رختخواب ، صورتم را می شویم و Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate را اعمال می کنم. من سعی می کنم ساده آن را حفظ کنم ، اما گاهی اوقات از بالای صفحه عبور می کنم و سپس واکنش نشان می دهم. من مثل خدا هستم ، هرگز یاد نمی گیرم. آرام باش ، سیس آرام باش.

من با این پوست عمیق و عمیق که فقط براق است ، من از غنا بودن بسیار سپاسگزارم. نور از استخوان های گونه و شانه هایم برمی گردد ، بدون توجه به فصل. من همیشه هنگام انتخاب ویدیو های موسیقی خود ، زنان پوست تیره را در اولویت خود قرار می دهم. من فقط معتقدم که ما لیاقت این را داریم که در جبهه و مرکز قرار بگیریم. من هرگز دوست ندارم دخترانی را که انتخاب می کنم مثل پشتیبان جلوه دهند. اگر روی مجموعه Bree Runway کار کنید ، شبیه او مانند یک ستاره خواهید شد. برای موزیک ویدیوی “ATM” من می خواستم مثل یک روز پس از کار احساس شستشو پول مردان ، همه چیزهایی که لیاقت ما را دارد و جشن پیروزی هایمان باشد. اساساً یک فیلم شوگل شکلات. – همانطور که به جیهان فوربس گفته شده است

کیت راه انداز Bree Runway

یک لوله شفاف کانسیلر قهوه ای با درپوش سیاه روی زمینه سفید

کانسیلر خامه ای Nars Radiant

یک وان سفید با حروف سیاه روی زمینه سفید

دکتر باربارا استورم کرم صورت با رنگهای تیره تر

یک بطری سفید با حروف سیاه روی زمینه سفید

پاک کننده آنزیم رنگهای تیره تر پوست دکتر باربارا استورم

یک جعبه زرد با یک بطری روغن قهوه ای داخل آن با حروف سیاه روی زمینه سفید

جزیره سانی جزیره آفتابی جزیره آفتابی جامائیکا روغن کرچک سیاه

یک بطری آبی تیره با نوشته های زرد و یک کلاه سیاه روی زمینه سفید

غلظت بازیابی نیمه شب Kiehl

این داستان در اصل در ماه مه 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>