تقویت کننده ویتامین C 111Skin با گذشت زمان لکه های تیره را درمان می کند | مرور

یک سوال عجیب و غریب روزنامه نگاران زیبایی گاهی از افراد مشهور ، آرایشگران ، آرایشگران و مانند آنها می پرسند: “اگر فقط می توانستید سه محصول زیبایی را به یک جزیره متروک بیاورید ، چه محصولاتی خواهند بود؟” (این تصور می شود که روشی متخلفانه برای پرسیدن این است: “پس سه مورد مطلق شما چیست؟”)

این یک سوال احمقانه به دلایل زیادی است (با فرض اینکه شما ناخواسته به این جزیره متروک دور می شوید ، به احتمال زیاد به شما مهلت داده نمی شود که بسته بندی کنید – و نه اینکه لاک ناخن اولین اولویت شما باشد) اما با این وجود ، من اغلب پاسخ های خودم را در نظر گرفتم بدون ترتیب خاصی ، من یک مرهم مرطوب همه منظوره ، ضد آفتاب و … یک سرم ویتامین C به همراه می آورم.

شما احتمالاً منطق من را در انتخاب مرهم و SPF تمام کارها درک می کنید. اما من می فهمم که چگونه ویتامین C به نظر می رسد یک کارت وحشی است. با این حال ، اگر از من بخواهند کارهای روزمره خود را کم کنم ، یک سرم ویتامین C کاملاً باعث برش می شود: نه تنها به درمان علائم آسیب موجود (مانند خطوط ریز و لکه های تیره) کمک می کند ، بلکه چون آنتی اکسیدان است ، همچنین به طور پیشگیرانه از پوست در برابر عوامل استرس زای محیطی محافظت می کند.

این عنصر چنان نیروگاهی است که در گذشته ، این واقعیت را نادیده گرفته ام که بیشتر سرم های ویتامین C چسبناک ، بدبو و رنگ آمیزی شده اند و حجمی از پرتقال روی پوست روشن من باقی مانده است. اما آیا متوجه شدید که من گفتم گذشته؟

به این دلیل تقویت کننده روشنایی ویتامین C 111Skin هیچ کدام از این موارد نیست. اگر یک بطری بدون مارک آن را به من تحویل می دادید ، هرگز حدس نمی زنم که با ویتامین C همراه باشد. فرمول شفاف فاقد بوی قابل تشخیص است و به راحتی جذب می شود (این برای محصولاتی که همیشه باید از آن استفاده شود بسیار مهم است) ضد آفتاب خاموش)

از آنجا که من آن را بسیار دوست دارم – و از آنجا که مشتاق درمان برخی از رنگ هایپرپیگمنتیشن جمع آوری شده در طول تابستان هستم – مستقیماً از قطره چکان استفاده کرده ام. اما شما همچنین می توانید چند قطره در مرطوب کننده خود مخلوط کنید تا بیشتر شبیه بیمه باشد.

تمام آنچه گفته شد ، من به طور رسمی گزینه های “جزیره متروک” خود را به شرح زیر به روز می کنم: یک مرطوب کننده همه منظوره ، ضد آفتاب و – به طور خاص – تقویت کننده روشن کننده ویتامین C 111Skin.

تقویت کننده روشن کننده ویتامین C 111Skin را در ماه مارس مشاهده خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>