تقریباً یک سوم زنان از چانه به پایین به دنبال پوست خود نیستند

تحقیقات انجام شده توسط ژیلت ونوس نشان می دهد 76٪ از زنان بیشترین اهمیت را به پوست صورت می دهند

مارک تیغ زنانه ژیلت ونوس نشان داده است که تقریباً یک سوم زنان انگلیس اعتراف می کنند که نمی دانند چگونه از چانه به پایین به دنبال پوست خود باشند.

٪۶٪ از خانمها بیشتر به مراقبت از صورت خود اهمیت می دهند و می گویند احتمال تمدید محصولات آرایشی مانند مرطوب کننده های صورت (۵۲٪) و آرایش (۳۹٪) نسبت به تیغ خود بیشتر است.

تقریباً یک پنجم (17٪) از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که آنها بیش از 30 دقیقه در هفته را به مراقبت از پوست صورت می پردازند اما فقط کمتر از 5 دقیقه روی پاها (41٪) و بازوها (45٪).

بیش از یک چهارم (28٪) ماهانه بیش از 20 پوند صرف محصولات زیبایی برای صورت خود می کنند در حالی که فقط 7٪ همین هزینه را برای مراقبت از پوست برای پاهای خود دارند.

این در حالی است که زنان اعتراف کرده اند که در کل بدن خود مانند خشکی یا تحریک پوست پس از اصلاح (61٪) دچار نگرانی شده اند.

علاوه بر این ، 33 based بر اساس نیازهای مراقبت از پوست تیغ را انتخاب نمی کنند و فقط 16 regularly به طور مرتب تیغ های خود را جایگزین می کنند. سرانجام ، 43٪ اذعان می کنند که فواید استفاده از محصولات قبل و بعد از اصلاح بر روی پوست خود را درک نمی کنند.

اولیویا هیوز ، مدیر ارشد ارتباطات ، گفت: “واضح است که هنوز افسانه های زیادی در رابطه با رابطه بین پوست و روال از بین بردن موهای ما وجود دارد ، که بسیاری از آنها را می توان به سادگی با انتخاب تیغ مناسب برای نیازهای فردی پوست حل کرد.” برای زهره.

“بیست سال پیش ، ما اولین تیغ ​​را برای بدن و پوست زنان طراحی کردیم و همچنان 20 سال تخصص پوست را در قلب موهای زائد قرار دادیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>