تریسی الیس راس “Advanced Princess Leia Braids” را در اینستاگرام فاش می کند – عکس ها را ببینید

تریسی الیس راس به دلیل داشتن فرهای بزرگ امضا معروف است ، اما گاهی اوقات دوست دارد کمی آن را تغییر دهد. هر از چند گاهی ، این بازیگر و بنیانگذار Pattern Beauty به اینستاگرام مراجعه می کند تا به هواداران نشان دهد که چگونه موهای خود را آرایش می کند و این بار برخی از نوارهای بافتنی را انتخاب کرده است. گرچه ما قبلاً نوارهای روس را دیده ایم ، اما این نوع پیچ و تاب خاص دارند (البته بدون حرف زدن).

در 7 ژوئیه ، راس ویدئویی را به شبکه اینستاگرام خود ارسال کرد که در آن او برخی از نوارهای بافته شده را نشان می دهد که به سختی در کناره های سر خود پیچ ​​خورده اند. نوارهای راس قطعاً همه چیز را به ما داد جنگ ستارگان پرنسس لعیا لرزش دارد ، و ، بله ، او نیز چنین فكری كرد.

در این ویدئو ، او به طور مرتب روی یک کاناپه نشسته و غرق می شود ، “وای خدا من خیلی عاشق این مو هستم که نمی توانم کنار بیایم. صبر کنید ، بچه ها می توانید آن را ببینید؟ آیا می توانید آن را ببینید؟ به آن نگاه کنید. تینیشا درست مثل این یک پرنسس لیای پیشرفته است. ” من نمی خواهم آن را بردارم اما باید کار کنم. “

همانطور که دوربین را به اطراف حرکت می دهد تا به تمام زوایای خود برسد ، او در ادامه به توصیف محصولات پشت صحنه می پردازد. در جلوی موهای او ، آرایشگر او با کرم مدل سازی Pattern Beauty وارد شد. برای نگه داشتن پارچه ها ، آرایشگر وی از ژل نگهدارنده قوی Pattern Beauty استفاده کرد و همچنین “کمی مو برای نگه داشتن شکل اضافه کرد [of the braids]”

آرایشگری که برای بافتنی های شاهزاده خانم Lea در راس اعتبار گرفته شده است Tinisha Meeks است که در Instagram به نام sparkyourhair @ شناخته می شود. میکس همچنین قفل افراد مشهور دیگر مانند یارا شهیدی (که در آن بازی می کند) را مدل کرده است سیاه و سفید در کنار راس) و کلوئه و هاله بیلی ، خوانندگان دوتایی R&B Chloe x Halle.

طرفداران “گره های پیشرفته پرنسس لایا” او را دوست دارند ، اما همانطور که راس اظهار داشت ، به نظر می رسد آنها برای ماندن در اینجا نیستند. امیدوارم که دیگر مجبور نباشیم برای دیدن دوباره این نوارهای بافته شده به کهکشان دیگری سفر کنیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، Monet X Change نکات بسیار محرمانه آرایش خود را به اشتراک می گذارد:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>