ترکیبات جسورانه ای که تفاوت ایجاد می کند

ما در حال حاضر در تابستان هستیم و رنگ ، مواد سبک و طرح های جسورانه قهرمانان فصل هستند. امسال ، به خصوص پس از همه گیری همه گیر و شرایط سختی که همه ما تجربه کرده ایم ، در بخش زیبایی نیز رنگ از هر زمان دیگری قویتر شده است.

Virospack ، با کاتالوگ گسترده ای از منابع استاندارد و تکنیک های سفارشی سازی برای ارائه راه حل های کاملاً سفارشی برای مارک ها ، به رنگ و احساسی ترین طرح ها نیز متعهد است.

یک FULLPACK ساخته شده از یک بطری شیشه ای کاملاً شفاف و قالب زده با کیفیت بالا ، همراه با قطره چکان ساخته شده از CAP با آستین پلاستیکی تزریق شده با روکش براق بدون رنگ در رنگ های شاد و روشن ، و یک لامپ ارگونومیک با یک نمونه اصلی طراحی تزئین شده در رنگ های سرگرم کننده که همچنین دارای انحنای ابتکاری در مرکز با روکش بافت است ، بدون شک پیشنهادی است که از آن چشم پوشی نخواهد کرد.

یک پیشنهاد بسته بندی نهایی ، با گزینه های مختلف تزئین برای یک پایان متفاوت و شخصی برای هر مشتری.

با کاتالوگ ما مشورت کنید و تعداد زیادی از ترکیباتی را که به شما پیشنهاد می دهیم کشف کنید. اجازه دهید ما بر اساس نیازها و خواسته های شما بهترین پیشنهاد شخصی را برای شما ارائه دهیم.

Virospack ، همیشه در خدمت مارک ها است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>