ترسم در حال پوشش خدمات رنگی برای کارگران ضروری کالیفرنیا از ماه ژوئیه است – مصاحبه

تعداد موارد ویروس کرونا ممکن است در برخی مناطق کاهش یابد ، اما همه گیری هنوز تمام نشده است – این امر خصوصاً برای کارگران ضروری در سراسر کشور اتفاق می افتد که یک سال و نیم سخت و طولانی داشته اند. از همین رو ترسم هزینه خدمات رنگ مو برای کارگران ضروری مستقر در کالیفرنیا را در بقیه ماه جولای تا اوت تأمین می کند. این مارک دو نفر از محبوب ترین رنگ شناسان هالیوود – نیکی لی و ریاونا کاپری از Nine Zero One Salon در لس آنجلس – را برای اجرای طرح استخدام کرد. اگر آنها را به نام نمی شناسید ، بدون شك كار آنها را می دانید ، به لطف تعداد زیادی مشتری معروف ، از جمله هیلاری داف ، مگان راپینو و جولیان هاو.

همانطور که کاپری می گوید جذابیت، هدف از این ابتکار فقط قرار دادن افراد بیشتر روی صندلی های سالن نیست. این در مورد جمع آوری جوامع و بازگرداندن خدمات به مراکز بهداشتی درمانی ، کارمندان مواد غذایی و سایر کارگران ضروری است. وی توضیح می دهد: “به همان اندازه كه این افراد به دیگران اختصاص داده اند ، هیچ وقت برای خودشان نداشته اند.” “اجازه دادن به آنها و دادن این خدمات به آنها یکی از برترین موارد مراقبت از خود است که می توانند انجام دهند تا از نظر جسمی و روحی احساس بهتری داشته باشند.”

البته لی ، کاپری و تیم سالن آنها توانایی معالجه ندارند هر کارگر اساسی در منطقه لس آنجلس – محدودیت هایی وجود دارد. همانطور که کاپری نشان می دهد ، قرار ملاقات ها به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه انجام می شود ، اما کسانی که قرار ملاقات می گذارند می توانند هر نوع درمان رنگ مو را به دلخواه خود انجام دهند. کاپری توضیح می دهد: “این می تواند از بالایاژ تا برجسته ها یا یک رنگ کامل باشد” ، به این معنی که زمان صرف شده برای هر مشتری بسیار متفاوت خواهد بود ، همانطور که کاپری توضیح می دهد.

و انتظار می رود که این دو نفره رنگ آمیزی مو در هفته های آینده تغییرات شخصی بزرگ و بزرگی را ایجاد کنند. کاپری می گوید: “در حال حاضر بسیاری از افراد حرکات جسورانه ای انجام می دهند – مو بور پلاتین ، قرمز سرگرم کننده و سبزه های بعدی.” “حدس می زنم تا آنجا که کارگران ضروری هستند این کار را به دست ما می سپارند.”

صرف نظر از رنگ موی کارگران اساسی ، آنها با یک مجموعه مجموعه Tresemmé Color Gloss رایگان به خانه فرستاده می شوند تا با گذشت زمان رنگ جدید خود را تازه نگه دارند. این نرم کننده های رسوب دهنده رنگ باعث حفظ رنگ و درخشش می شوند – و استفاده از آنها در خانه بسیار آسان است. کاپری توصیه می کند: “بعد از شامپو زدن ، به طور مساوی روی موهای مرطوب بمالید ، بگذارید سه دقیقه بماند ، سپس با آب بشویید.”

برای دیدن اینکه آیا واجد شرایط خدمات رایگان در Nine Zero One هستید ، وب سایت رسمی پاسخ همه گیر کالیفرنیا را بررسی کنید تا ببینید آیا نقش شما واجد شرایط است. اگر واجد شرایط هستید ، مستقیماً با Nine Zero One Salon تماس بگیرید و از شما بخواهید قرار ملاقات با کد TRESGLOSS را رزرو کنید.

اگر اتفاقاً پنجره وقت ملاقات را از دست داده اید و به هر دلیلی نمی توانید به متخصص دیگری مراجعه کنید ، درمان های خانگی نیز وجود دارد. هنگام استفاده از رنگ های جعبه ای یا براق کننده های رنگی مانند Tresemmé ، فقط مطمئن شوید که هر قطعه مو را کاملاً اشباع می کنید تا یکنواخت ترین نتیجه را بگیرید – و همیشه آن دستورالعمل های موجود در بطری یا جعبه را دنبال کنید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد مو:


اکنون ، ببینید که چگونه رنگ مو در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>