تحقیقات نشان می دهد تقاضا برای مکمل های مراقبت از آفتاب در میان مصرف کنندگان فعال است

یافته ها نشان می دهد بیش از 60٪ از مصرف کنندگان فعال هنگام ورزش در خارج از ناحیه آسیب خورشید نگران هستند

تحقیقات جدید توسط گروه مکمل و تغذیه ای Lycored ، تقاضا برای محصولات خوراکی قابل مراقبت از خورشید را در بین مصرف کنندگان فعال کشف کرده است.

از مصرف کنندگان فعال مورد بررسی ، از هر ده نفر ، نه نفر (89٪) اظهار داشتند که ایده استفاده از مکمل غذایی را برای محافظت از پوست در برابر آفتاب دوست دارند.

در همین حال ، پاسخ دهندگان حتی بیشتر مشتاق بودند (91٪) در مورد ایده مکمل ترکیبی ترکیبی از حمایت پوست با سایر مزایا ، مانند آنتی اکسیداسیون.

Zev Ziegler ، جانشین برند و بازاریابی در Lycored ، گفت: “برای همه ما مهم است که به دنبال پوست خود باشیم و این نیاز هنگام ورزش در فضای باز بیشتر می شود.”

“رفتار آگاهانه از آفتاب ، به ویژه استفاده از ضد آفتاب ، بهترین استراتژی محافظتی است و مراقبت از خورشید قابل هضم هیچ جایگزینی ندارد.

“با این حال ، شواهد فزاینده ای وجود دارد که مواد مغذی مانند بتاکاروتن و لیکوپن می توانند مزایای اضافی استرس محیطی را فراهم کنند.”

از مصرف کنندگان فعال بدنی اندازه گیری شده ، جلوگیری از آسیب به پوست هنگام ورزش در خارج از کشور 63٪ از پاسخ دهندگان نگران کننده بود ، پیش از جلوگیری از آسیب عضلانی (53٪) و نگرانی های بهداشتی (51٪).

حدود 70٪ گفتند که در برخی از مواقع هنگام ورزش در خارج از خانه ، دچار آسیب خورشید مانند آفتاب سوختگی شده اند.

زيگلر افزود: “طبيعي است كه مصرف كنندگان فعال بدني ايده مكمل هايي را دوست دارند كه مي توانند رابطه سالم تري با آفتاب داشته باشند.”

تا به امروز ، تعداد زیادی مکمل در صحنه زیبایی وجود دارد که ادعا می کنند مصرف کنندگان را از اثرات مخرب UV محافظت می کند.

مکمل های آنتی اکسیدانی Heliocare ادعا می کنند که ضمن تقویت محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش ، ایمنی بدن را تقویت می کنند. در حالی که استارت آپ مواد خوراکی مستقیم فرانسوی D + For Care دو نفره مکمل های زیبایی Aloha Prepare and Repair را در ژوئن سال 2020 راه اندازی کرد ، طراحی شده برای آماده سازی و ترمیم پوست قبل و بعد از گذراندن وقت در زیر نور آفتاب.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>