تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با Croda

Croda استراتژی مراقبت از آفتاب خود را آشکار می کند و Solaveil MicNo را معرفی می کند

این مقاله توسط Croda حمایت مالی می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=WmpFbwQzqVQ

شرکت مواد شیمیایی ویژه Croda ، محصول جدید Solaveil ، Solaveil MicNo را که برای فرمول های ضد آفتاب شفاف تولید شده است ، معرفی کرده است.

در این مصاحبه ، هلن هاین ، مدیر بازاریابی ، حفاظت خورشیدی و دکتر رابرت سایر ، مدیر تحقیقات و فناوری در Croda ، به تجارت لوازم آرایشی در مورد این فناوری جدید و اهداف بهداشتی و اجتماعی Croda برای برند Solaveil خود.

برای مصاحبه های بیشتر با شرکت های پیشرو در سراسر صنعت لوازم آرایشی ، به کانال YouTube ما مراجعه کنید و مشترک شوید.


تجارت لوازم آرایشی در گفتگو با …

“تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” یک سری مصاحبه های ویدیویی اختصاصی با شرکت های برجسته در صنعت زیبایی و مراقبت شخصی است که توسط تیم برنده جایزه ما از روزنامه نگاران زیبایی B2B انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عضویت در “تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” با شماره 442071936690 + با تریستان هارلی تماس بگیرید یا از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

این مصاحبه توسط جولیا وری ، سردبیر فنی در ، انجام شد تجارت لوازم آرایشی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت لوازم آرایشی تیم ، از About بازدید کنید تجارت لوازم آرایشی.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>