تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با Labskin

شرکت آزمایش کننده همه چیز را در مورد سرویس اشتراک شخصی مراقبت از پوست خود ، Skin Trust Club به ما می گوید

حمایت مالی این مقاله توسط Labskin انجام می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=_GS9KeH0ldg

Labskin ، متخصص آزمایش مراقبت از پوست اخیراً Skin Trust Club را راه اندازی کرده است ، یک سرویس اشتراک شخصی مراقبت از پوست مبتنی بر تجزیه و تحلیل میکروبیوم ، که با بیش از 15 سال تحقیق در آزمایشگاه Labskin پشتیبانی می شود.

در این مصاحبه ، اریک کلارک ، رئیس فروش در Labskin ، می گوید تجارت لوازم آرایشی در مورد برنامه های بزرگ Labskin در آینده برای Skin Trust Club و اینکه چگونه می تواند به نفع مصرف کنندگان و کسب و کارهای زیبایی باشد.

برای مصاحبه های بیشتر با شرکت های پیشرو در سراسر صنعت لوازم آرایشی ، به کانال YouTube ما مراجعه کنید و مشترک شوید.


تجارت لوازم آرایشی در گفتگو با …

“تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” یک سری مصاحبه های ویدیویی اختصاصی با شرکت های برجسته در صنعت زیبایی و مراقبت شخصی است که توسط تیم برنده جایزه ما از روزنامه نگاران زیبایی B2B انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عضویت در “تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” با شماره 442071936690 + با تریستان هارلی تماس بگیرید یا از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

این مصاحبه توسط جولیا وری ، سردبیر فنی در ، انجام شد تجارت لوازم آرایشی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت لوازم آرایشی تیم ، از About بازدید کنید تجارت لوازم آرایشی.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>