تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با eBay

هلن رایلی و آلیس وینتر از eBay در مورد شکل زیبایی eBay در سال 2021 توضیح می دهند و اینکه چگونه کار با شریک رویداد Cosmetics Business Live 2021 می تواند به سود برند شما باشد

حمایت مالی این مقاله توسط eBay انجام می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=3FbdyqCnW1U

خرده فروش آنلاین پیشرو eBay شریک رویداد Cosmetics Business Live 2021 و Pure Beauty Global Awards 2021 است.

هلن رایلی ، مدیر لوکس و سبک زندگی eBay و آلیس وینتر ، مدیر گروه بهداشت و زیبایی ، به طور انحصاری با تجارت لوازم آرایشی در مورد اینکه مارک های زیبایی و خرده فروشان چگونه می توانند از همکاری با eBay بهره مند شوند و چه استراتژی هایی را می توانند برای موفقیت حداکثر در پلتفرم مشهور جهان اتخاذ کنند.

برای مصاحبه های بیشتر با شرکت های پیشرو در سراسر صنعت لوازم آرایشی ، به کانال YouTube ما مراجعه کنید و مشترک شوید.

در تاریخ 10-14 مه ، Cosmetics Business Live بستری آنلاین برای خرده فروشان ، مارک ها ، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان فراهم می کند تا برای یافتن محصولات جدید ، کشف آخرین روندها ، به اشتراک گذاشتن دانش و ایجاد ارتباطات با کیفیت دور هم جمع شوند.

نمایندگان می توانند در این رویداد با مراجعه به صفحه غرفه دار بیزینس لوازم آرایشی و بهداشتی eBay جلسه یک به یک با eBay را رزرو کنند.

رایلی به عنوان بخشی از “خرید فروش: مبانی مارک های سهام” در بخش عبور از حق بیمه در ساعت 14:40 بعد از ظهر (GMT) در تاریخ 14 مه ، مشاوره ارائه می دهد.

در همین حال ، رایلی و وینتر در 14 ماه مه ، 20 دقیقه سخنرانی آموزشی در بخش حضور رایگان این رویداد ارائه می دهند.

برای صحبت مستقیم با eBay و دیگر رهبران بازارهای جهانی آنلاین ، همین امروز بلیط خود را تأمین کنید.

تخفیف برای تجارت لوازم آرایشی مشترکین

تجارت لوازم آرایشی در گفتگو با …

“تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” مجموعه ای از مصاحبه های ویدیویی اختصاصی با شرکت های برجسته در صنعت زیبایی و مراقبت شخصی است که توسط تیم برنده جایزه ما از روزنامه نگاران زیبایی B2B انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عضویت در “تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” با شماره 442071936690+ با تریستان هارلی تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

این مصاحبه توسط جولیا ورای ، سردبیر فنی در ، انجام شد تجارت لوازم آرایشی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت لوازم آرایشی تیم ، از About بازدید کنید تجارت لوازم آرایشی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>