تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با Sappi

در این مصاحبه ویدیویی اختصاصی ، جفری استیجفس از Sappi در مورد پایداری و آخرین نوآوری این شرکت در زمینه مراقبت از پوست Valida با Cosmetics Business صحبت می کند

این مقاله توسط ساپی پشتیبانی مالی می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=DnsG38NVeW0

تولید کننده کاغذ و کاغذ Sappi یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید آن است.

با یافتن روش های نوین و نوآورانه صنعت زیبایی برای ایجاد یک محصول و فرمول پایدار ، جفری استیجفس ، مدیر فروش فنی در Sappi Europe ، می پیوندد تجارت لوازم آرایشی برای بحث در مورد والیدا ، ماده جدید مراقبت از پوست این شرکت که با پردازش دقیق الیاف چوب با دوام پایدار تا کوچکترین اجزای آنها ، فیبرهای سلولزی ، تولید می شود.

برای مصاحبه های بیشتر با شرکت های پیشرو در سراسر صنعت لوازم آرایشی ، به کانال YouTube ما مراجعه کنید و مشترک شوید.

تجارت لوازم آرایشی در گفتگو با …

“تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” یک سری مصاحبه های ویدیویی اختصاصی با شرکت های برجسته در صنعت زیبایی و مراقبت شخصی است که توسط تیم برنده جایزه ما از روزنامه نگاران زیبایی B2B انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عضویت در “تجارت لوازم آرایشی و بهداشتی در گفتگو با” با شماره 442071936690+ با تریستان هارلی تماس بگیرید یا از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

این مصاحبه توسط سارا پارسونز ، ویرایشگر ویژگی ها در ، انجام شد تجارت لوازم آرایشی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت لوازم آرایشی تیم ، از About بازدید کنید تجارت لوازم آرایشی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>