تجارت الکترونیکی به صنعت بهداشت و زیبایی تغییر شکل می دهد

با همکاری Worldpay

ما از 33000 خریدار از 12 کشور در مورد تجربه پرداخت دیجیتال آنها س askedال کردیم. Power Your Payments یک کمپین تحقیقاتی است که توسط Worldpay از طرف FIS سفارش داده شده و تجربیات پرداخت دیجیتال و ترجیحات 33000 مصرف کننده از 12 کشور در سراسر جهان را جمع آوری می کند.

این کمپین برای کمک به ارائه بینش بازار و راهنمایی بازرگانانی که ممکن است لازم باشد در نظر بگیرند تا انتظارات پرداختی روزافزون مشتریانشان را برآورده سازند ، کمک می کند.

تمام آمارهای این گزارش از نتایج تحقیقاتی که بین 27 آوریل – 15 مه 2020 توسط Opinium Research انجام شده و به سفارش Worldpay از FIS به عنوان بخشی از کمپین Power Your Payments انجام شده ، گرفته شده است ، مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد.

لطفاً کپی خود را از گزارش Power and Payments Health and Beauty خود در اینجا بارگیری کنید!


FIS پیشرو در ارائه راه حل های فناوری برای بازرگانان ، بانک ها و شرکت های بازار سرمایه در سطح جهان است. ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا از فناوری به روشهای ابتکاری برای حل چالشهای مهم تجاری و ارائه تجربیات برتر برای مشتریان خود استفاده کنند.

Worldpay از FIS خدمات پرداخت نهایی به بزرگترین بازرگانان جهان از جمله مارک های مشتری محور مانند Nespresso ، ASOS و Alibaba را ارائه می دهد.

ما سالانه بیش از 40 میلیارد معامله را از طریق بیش از 300 نوع پرداخت در 146 کشور و 126 ارز پردازش می کنیم. استراتژی رشد شرکت شامل گسترش به بازارهای با رشد بالا ، عمودی و بخش های مشتری ، از جمله تجارت الکترونیکی جهانی ، پرداخت های یکپارچه و B2B است.

Worldpay با یک تیم اختصاصی خرده فروشی عمودی به بازار متمرکز بر تأمین نیازهای مشتریان ما در این بخش ، شماره یک خریدار جهانی در جهان است.

ما مجموعه کامل کالاهای پرداخت (مالکیت ، دروازه ، ریسک ، خزانه داری و روش های پرداخت جایگزین) را در اختیار داریم ، ارائه یک راه حل جامع برای پرداخت های فروش و تجارت الکترونیکی از طریق یک اتصال واحد.

ما مقیاس و قابلیت اطمینان را از طریق سرمایه گذاری مداوم در فناوری و نوآوری به رهبری مهندسی ارائه می دهیم. رقم دو رقمی ما ، سرعت بخشیدن به مشخصات رشد و استقلال بانک ، نشان دهنده بلندپروازی ما برای ادامه رشد با مشتریان است.

FIS یک شرکت فورچون 500 است و یکی از اعضای استاندارد و استاندارد 500 است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>