تامین کننده مواد طبیعی Cosphatec GmbH فعالیت های فروش و توزیع در آمریکای جنوبی را تقویت می کند

Cosphatec GmbH prouldy نه تنها مدیر فروش جدید خود را برای قاره آمریکا ، فردریک فابیش ، بلکه شریک توزیع جدید خود را در کلمبیا و اکوادور اعلام کرد: Químicos Integrales SAS

با داشتن یک شرکت تثبیت شده به نام Químicos Integrales و مدیر فروش جدید فردریک فابیش ، تیم اکنون می تواند تمرکز خود را بر گسترش بازار در آمریکای جنوبی بگذارد.

متخصص مواد اولیه طبیعی و پایدار برای محصولات آرایشی و بهداشتی ، Cosphatec GmbH ، شبکه توزیع کننده خود را به طور مداوم گسترش می دهد ، بنابراین مشتریان در سراسر جهان دسترسی آسان به محصولات خود دارند و می توانند روی داشتن یک تماس محلی برای حمایت شخصی از آنها حساب کنند.

با سابقه بین المللی قوی ، فردریک فابیش مشترک Cosphatec GmbH در سال 2020 به عنوان مدیر فروش و مسئول منطقه قاره آمریکا است. فردریک مدرک کارشناسی ارشد خود را در مدیریت بازرگانی با تمرکز بر بازاریابی بین المللی گذراند. او شغل خود را به عنوان مدیر فروش پیدا كرد و قبلاً در دوران تحصیل در خارج از كشور در مکزیك ، فردریک مهارتهای زبان خود را تعمیق بخشید. او اکنون به راحتی آلمانی ، انگلیسی و اسپانیایی صحبت می کند.

از همان ابتدا Cosphatec GmbH بر حفظ طبیعی لوازم آرایشی مدرن تمرکز دارد و از این رو نیازهای اساسی فرمولاسیون های آرایشی را از نظر پایداری میکروبی و آنتی اکسیدانی و همچنین ثبات برای امولسیون ها و گرانروی پوشش می دهد. در این شرکت مواد طبیعی و تحمل پوست به همان اندازه مهم است.

بنابراین ، این متخصص صنعت از مواد اولیه قابل تجزیه بیولوژیکی که از منابع پایدار و طبیعی تأمین می شوند ، استفاده می کند. برای تضمین بهترین تأثیر ممکن بر روی پوست ، مواد تشکیل دهنده مطابق با بالاترین استانداردهای کیفیت آلمان آزمایش می شوند.

مواد اولیه طبیعی وگان ، غیر GMO و محصولات اصلی نیز مورد تایید COSMOS و NATRUE هستند. دامنه محصولات آنها از چند منظوره طبیعی و نگهدارنده های ملایم گرفته تا آنتی اکسیدان ها و همچنین امولسیون کننده ها و نرم کننده های طبیعی است. علاوه بر این ، Cosphatec نه تنها مواد فعال بلکه مواد ضخیم کننده و ژل کننده طبیعی نیز ارائه می دهد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>