تامین کننده مواد تشکیل دهنده روغن طبیعی O و 3 ، درهای خود را به اروپا باز می کند

این شرکت در 35،000 مترمربع اضافی در لهستان سرمایه گذاری کرده است

O & 3 ، تأمین کننده مواد تشکیل دهنده روغن طبیعی در 1 ژانویه 2021 درهای خود را به O & 3 Europe باز کرد – یک نقطه عطف بزرگ برای خدمه ای که بیش از یک سال است که قصد افتتاح این برنامه را دارند.

O & 3 نیازهای صنعت را برای زمان کوتاه هدایت ، بدون هیچ زحمتی در کنترل مرزها و دسترسی به طیف گسترده ای از مواد اولیه طبیعی ، هر مکان شما را درک می کند. وقتی صحبت از روغن و روغن 3 می شود ، هیچ مرزی وجود ندارد و مطمئناً آنها اجازه نخواهند داد که فضای سیاسی جدید بر مشتری مورد توجه اروپایی آنها تأثیر بگذارد.

این شرکت در 35،000 مترمربع اضافی در لهستان ، یک بستر دیجیتال جدید ، سهام بیش از 900 محصول مختلف ، صدور گواهینامه آلی و یک خدمه قوی اروپایی برای تأمین نیازهای مشتریان خود در اروپا سرمایه گذاری کرده است.

زمان سربازی تا 3-5 روز کاری در حال انجام است (به هرجای دیگر در اروپا) و آنها همچنین سهام خود را ایجاد کرده اند تا منعکس کننده امکانات آن در انگلستان باشد ، به مشتریان خود این امکان را می دهد تا به یک پیشنهاد گرد ، بدون شک سریعتر و متنوع تر از همیشه دسترسی داشته باشند قبل از.

مدیر بازرگانی ، توماس کرفوت اظهار داشت: “ما با تمام وجود از پایگاه مشتری جهانی خود که از طریق همه گیری و انتقال Brexit با ما درگیر بودند تشکر می کنیم تا ما را به جایی که امروز هستیم برساند. همانطور که می توانید تصور کنید ، افتتاح یک کارخانه جدید در طول 12 ماه گذشته یک چالش اساسی بوده است ، اما نقطه عطف برای خدمه O & 3 روشن است زیرا ما شاهد هستیم که روزانه انبوهی از مواد طبیعی از طریق تأسیسات جدید اتحادیه اروپا و انگلیس سرازیر می شوند.

“در دنیای ما ، هر سفر با 1 کیلوگرم روغن شروع می شود. هنگامی که ما O & 3 را تأسیس کردیم ، مصمم بودیم که درهای خود را به روی جهان بگشاییم. هیچ مرزی برای آنچه انجام می دهیم نمی بینیم. شما یک شرکت نوپا ، کوچک یا بزرگ هستید شرکت ، در هر کجای دنیا که باشید ، خدمه ما برای هر کیلوگرم که برای O & 3 سرمایه گذاری می کنید ارزش قائل هستند.

اگر از O & 3 Europe آگاه نبودید ، لطفاً اینجا تماس بگیرید. خدمه O & 3 با خوشحالی قیمت و در دسترس بودن محصول را از سیستم عامل جدید اروپایی خود ارسال می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>