تامین کننده بسته بندی Colep تجارت را به دو شرکت جدید تقسیم می کند

شرکت بسته بندی و تولید قرارداد به دو نهاد جدید تقسیم می شود: بسته بندی Colep و محصولات مصرفی Colep

Colep ، شرکت بسته بندی و تولید قرارداد ، اعلام کرده است که تجارت خود را از اول ژوئیه به دو نهاد جدید تقسیم می کند.

نهادهای جدید Colep Packaging و Colep Consumer Products نامیده می شوند.

این تصمیم ، کوپل ، از این واقعیت ناشی شد که اگرچه در خدمت صنایع مشابه است ، اما بسته بندی و ساخت و سازهای قراردادی شرکت از نظر عملیاتی و استراتژیک متفاوت بودند.

از آنجا که بازار فعلی نیاز به چابکی و سرعت عمل بیشتر شرکت ها دارد ، این شکاف برای تیم های مدیریتی مربوط به شرکت های Colep استقلال و توانمندی لازم را برای تأمین انتظارات فراهم می کند.

گروه RAR ، تنها سهامدار Colep ، سهامدار 100٪ هر دو شرکت جدید خواهد بود.

Colep مراحل قانونی مورد نیاز را برای تکمیل این عملیات آغاز کرده است.

Colep همچنین برای هدایت شرکتهای جدید پائولو سوزا (مدیرعامل بخش بسته بندی Colep) را به عنوان مدیر عامل بسته بندی Colep و Pierfranco Accardo (اکنون مدیرعامل بخش محصولات مصرفی آن) را به عنوان مدیر عامل محصولات مصرفی Colep منصوب کرده است که از 1 ژوئیه لازم الاجرا است. .

Vitor Neves ، مدیر عامل فعلی Colep و رئیس آینده هر دو نهاد جدید ، اظهار داشت: “گامی که اکنون برمی داریم بسیار مهم است تا تیم مدیریت هر یک از مشاغل خود را توانمند کنیم تا موقعیت خود را در بازارهای مربوطه تقویت کنند.

“من مطمئن هستم كه پائولو و پیرفرانكو تجربه ، دانش و اشتیاق خود را به ارمغان می آورند تا سازمان های مربوطه خود را به سمت رشد هر یك از مشاغل خود سوق دهند و رضایت ذینفعان ما را فراهم كنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>