تاراجی پی. هنسون بلندترین موهای خود را در مراسم جوایز BET 2021 Carpet Red پوشید | عکسها

قبل از اینکه جلوه دیگری به ما بدهند ، فقط یک وقفه تجاری گذشت. هنسون هنوز یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل داشت ، اما این بار او یک لباس شیک و لاغر شانه را با لایه های زیادی امتحان کرد.

Henson به وضوح از عملکرد ذهن ساز HER الهام گرفته بود زیرا نگاه بعدی مجری برنامه به معنای واقعی کلمه یک لباس HER بود – اگرچه او سعی می کرد همزمان چندین ساز را بنوازد ، خودش را SHE نامید. ممکن است این یک شوخی باشد ، اما ما از موهای بسیار بلند و مواج و عینک آفتابی گرد عصبانی نیستیم.

موهای بلند مدت طولانی بود که برای بازگشت بعدی او به صحنه برطرف شده بود ، با هنسون یک باب با بافت و از وسط جدا شده برای ما آورد که به سختی خط فک او را دید. لب قرمز و عمیق و غنی او کاملاً برخوردهای قرمز و درخشان او را بازی کرد.

گتی ایماژ

نگاه بعدی او زرق و برق کلاسیک بود: امواج پرحجم با یک قسمت عمیق و لب آلو خیره کننده ای که درست مانند لباس مجلسی سیاه و لنگش بی انتها به نظر می رسید.

هنسون لباس های خود را با ادای احترام به اریکا بادو ، دیانا راس ، بتی بوپ و تینا ترنر حفظ کرد. برای بادو ، او از نوارهای تا زانو ، قهوه ای متوسط ​​، عینک آفتابی بزرگ و از دستبندها و انگشترها استفاده می کرد. نگاه او به دیانا راس سبک کوتاه دهه 1960 خواننده افسانه ای را به یاد می آورد ، و او کوتاه با فرهای دخترانه دختر بتی بوپ ماند.

قصیده او به تینا ترنر یک نمایشگر واقعی بود ، با کفال بزرگ ، بافت و برجسته بور ، خواننده ، فوراً قابل شناسایی بود. لب های قرمز روشن معامله نمادین را مهر و موم کرد.

تقریباً غیرممکن بوده است که بتوانید با تمام تغییرات سریع هنسون همراه باشید ، اما ما نمی توانیم امیدوار باشیم که او آینده را ادامه دهد. هرکدام خیره کننده و الهام بخش تر از گذشته بودند.


اطلاعات بیشتر در مورد Taraji P. Henson:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Taraji P. Henson را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>