بیماری همه گیر باعث افزایش در مشاغل درمان زیبایی می شود

بر اساس یافته های جدید ، بیماری همه گیر Covid-19 باعث ایجاد نژاد جدیدی از زیبایی های قفل زیبایی شده است.

با در دست داشتن سفارشات در خانه ، دفاتر تعطیل و بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، 12 ماه گذشته آخرین تلاش صدها صاحب آرزوی زیبایی برای شروع کار خودشان بوده است.

طبق یافته های The Accountancy Partnership ، از 7000 مشاغل جدیدی که در سال 2020 در بخش مو و زیبایی راه اندازی شده اند ، تقریباً 500 مورد از محصولات انگلیسی ها بوده است ، در حالی که تعداد ثبت نام های اضافی 33٪ افزایش یافته است در مقایسه با سال 2019.

حدود 14٪ از مشاغل جدید زیبایی و زیبایی مو – حدود 990 شرکت – نتیجه نیاز به درآمد اضافی بوده است.

لی مورفی ، مشارکت حسابداری گفت: “مفهوم تبدیل یک سرگرمی به منبع درآمد از چند سال پیش در حال افزایش است ، به ویژه اینکه افراد بیشتری آگاه می شوند که اولین درآمد ناخالص 1000 پوندی در سال بدون مالیات است.” مدیر عامل.

“همه گیری ، فرصت و فرصت بسیاری را به افراد ارائه داده است تا شلوغی جانبی را به منبع اصلی درآمد خود تبدیل کنند.

“این نویدبخش است که افرادی با اشتیاق واقعی نسبت به آنچه در پشت این مشاغل انجام می دهند وجود دارند و 13٪ از افرادی که سال گذشته از شلوغی کاری شروع به کار کرده اند می خواهند این کار به کار تمام وقت آنها تبدیل شود.”

افزایش در مشاغل درمان زیبایی تنها بخشی در محصولات آرایشی و بهداشتی نیست که نسل جدیدی از کارآفرینان زیبایی را بوجود آورده است.

مطالعه ای که توسط کارخانه دسکتاپ Mayku در ژوئیه سال گذشته انجام شد ، نشان داد که حدود 25٪ از مصرف کنندگان با سرگرمی برای تولید محصولات زیبایی خود الهام گرفته اند که در اولین قفل شرکت خود را تاسیس کنند.

مایکو گفت ، این انگیزه برای آوردن مشاغل زیبایی DIY می تواند تزریق نقدی 4.3 میلیارد پوندی را به این بخش وارد کند.

الکس اسمیلانسکی ، یکی از بنیانگذاران Mayku ، گفت: “واقعاً شگفت انگیز است که تعداد زیادی از افراد در انگلیس که اجازه داده اند آب میوه های خلاق خود را با جذب یا حتی کشف مجدد عشق به زیبایی ، مواد آرایشی و سلامتی عمومی جوش دهند ، بهره مند شده اند.” و بنیامین ردفورد.

“روند ساخت لوازم آرایشی نوآورانه و صنایع دستی به مردم اجازه می دهد تا نه تنها ذهنیت خلاقانه خود را دوباره زنده کنند ، بلکه بهره وری را با نتایج زیبا ترغیب می کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>