بیلی ایلیش مانیکور خنثی گرمی های 2021 را پوشید

بعد از سال سختی که همه ما به تازگی گذرانده ایم ، هر طرفدار موسیقی (بنابراین … همه ما …) احتمالاً چشم به راه اجرای عالی ستاره 2021 گرمی به طور معمول به ارمغان می آورد ، و آن شب در نهایت اینجا است. در حالی که ما هنوز نمایش های جایزه به سبک همه گیر را انجام می دهیم ، بالاخره برخی از گرایش ها حل شده است و برای نمایش امشب ، به ما قول برخی از اجرای زنده برای مخاطبان محدود را می دهیم – البته با رعایت نکات ایمنی – در حالی که دیگران پیش ثبت شده اند ، با حضور مجریان و نامزدها از راه دور. از بین مجریانی که برای شب برنامه ریزی شده اند ، نامزد شده است بیلی ایلیش، که علاوه بر صدای بی نظیرش به زیبایی شناسی اش نیز شهرت دارد.

به لطف ظاهر اصلی موهای زاغ با ریشه های سبز نئون ، ایلیش 19 ساله را می توان از فاصله تقریباً یک مایلی مشاهده کرد. این یک کار رنگ آمیزی جسورانه است ، و او به ندرت برش یا سبک خود را تغییر می دهد. در عوض ، این ناخن های او هستند که معمولاً به عنوان مرکز اصلی ظاهر او عمل می کنند. برای 63 گرمی سالانه ، او کارها را با یک مانیکور طولانی ، مربع شکل و در رنگ خنثی شروع کرد که طرفداران پیش نمایش خود را در هنگام پذیرش جایزه Eilish برای “آهنگ نوشته شده برای رسانه های تصویری” ، که او برای آهنگ خود برنده شد ، دریافت کردند. هیچ وقت برای مردن نیست. ”

او این جایزه را از راه دور با برادر بزرگترش Finneas Baird O’Connell (که با او هم آهنگ نوشت) پذیرفت و ویدیویی را با عنوان “A GRAMMY ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ متشکرم متشکرم ممنون! چه شگفت انگیز شروع روز است. ” الیش همچنین یک روسری زیبا به عنوان لوازم جانبی مو و آرایش ساده ای برای پذیرش آنچه ممکن است تنها گرمی اول شب او باشد ، پوشید.

در گذشته ، او شناخته شده است که مانیکور خود را با لباس خود مطابقت می دهد (تا زمانی که همه گیر می شود به ماسک خود می رسد) و با هنرمندانی مانند Sojin Oh و Tammy Taylor کار کرده است. هنوز هیچ كسی مسئول این مانی نبوده است ، اما ما این پست را با اعتبار مناسب – و جزئیات بیشتر – همانطور كه ​​در اختیار داریم به روز می كنیم.


اخبار زیبایی بیشتر:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>