بیلی ایلیش رنگ موهای زرد و بلوند جدید و موهای شگی را نشان می دهد – عکس را ببینید

ما کاملاً مطمئن نبودیم که روزی فرا خواهد رسید ، اما سرانجام این اتفاق افتاد: بیلی ایلیش با موهای سیاه و سفید امضا شده با ریشه های سبز نئون خداحافظی کرد. در حقیقت ، خواننده کاملاً دگرگون 180 درجه مو ساخته است – او اکنون سایه روشن و بلوند زرد پوشیده است ، که با یک مدل موی جدید پوسیده و موهای کوتاه تر جفت شده است. الیش با یک سلفی در 17 مارس 77.7 میلیون فالوور اینستاگرام خود ظاهر جدید را آشکار کرد.

ایلیش با نوشتن عنوان کنایه از اینکه موهای سبز خود را در روز سنت پاتریک ، در تمام روزها خاموش کرده است ، عنوان را نوشت: “من را خرج کن”. واضح است که طرفداران او به دنبال نگاه جدید هستند زیرا آنها بلافاصله با بیش از 100000 نظر و تعداد نظرات ، که بسیاری از آنها در متن اصلی هستند و بسیاری از شکلک های چشم قلب ، پست را پر کردند.

این مطمئناً اولین بار نیست که ایلیش به این شکل تغییرات اساسی ایجاد می کند. قبل از اینکه آن ریشه های سبز اسیدی به چیز او تبدیل شوند ، او کاملاً با رنگ موهایش بازی کرد. قهوه ای ملایم ، بلوند سفید ، فیروزه ای ، آبی تیره و نقره ای تنها برخی از سایه های موی خواننده در دو سال گذشته است. هنوز هم ، این رنگ قاصدک مانند رنگی است که ما هرگز در Eilish ندیده ایم – باید تعجب کنیم که آیا این فقط پایه ای برای یک رنگ جالب و سرزنده دیگر است.

فقط زمان مشخص خواهد کرد که الیش قصد دارد آزمایش های مهم دیگری را در زمینه مو انجام دهد ، اما این ظاهر بلوند غیرمنتظره به تنهایی بسیار زیباست ، به نوعی امیدواریم که او مدتی قبل از تعویض بعدی از آن لذت ببرد.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


حالا ببینید سفید کردن مو برای اولین بار به چه صورت است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>