بیلی ایلیش در ساقه جلد Vogue انگلیس خال کوبی هیپ هیپ را فاش کرد – عکس را ببینید

دوره جدیدی از بیلی ایلیش رسما آغاز شده است. ما می دانیم که از لحظه ای که او موهای سیاه و سبز خود را برای بلوند پلاتین عوض کرد و شروع به تحریک موسیقی جدید کرد – می دانست ، اما یک جلد جدید با وگ انگلیسی نشان می دهد که چقدر خواننده تکامل یافته است.

در تاریخ 2 مه ، الیش از طریق اینستاگرام فاش کرد که او ستاره شماره ژوئن 2021 این مجله است ، جایی که در چندین لباس زیر زنانه با طراحی الهام گرفته شده است. این یک تغییر کامل 180 درجه ای از ظاهر قبلی وی است که معمولاً با پیراهن ها و شلوارهای بزرگ با چاپ های برجسته نشان داده می شود – اما این تنها چیزی نیست که توجه ما را به این عکس های خیره کننده جلب می کند.

همانطور که در دو تصویر از عکسبرداری جلد نشان داده شده ، الیش مخفی شده است بزرگ مخفی از طرفداران به شکل یک خال کوبی کاملاً سیاه که از بالای ران راست تا باسن او امتداد یافته و نزدیک مرکز معده او خاتمه می یابد.

الیش در واقع گفت Vanity Fair در سال 2020 او اولین خال کوبی خود را انجام داد اما طرفداران “هرگز آن را نخواهند دید.” به نظر می رسد که این وعده آنقدر دوام نیاورد ، اما با این وجود ، ایلیش دقیقاً تأیید نکرده که این خال کوبی چیست. با نگاه اینها وگ انگلیسی تصاویر ، این می تواند هر چیزی باشد ، اما شرط بندی ما بر روی یک حیوان از نوعی مانند مار ، ققنوس یا اژدها است.

خال کوبی هرچه باشد ، واضح است که جسورانه ، زیبا و بسیار دقیق است – دقیقاً همان چیزی که انتظار داریم از شخصی به خلاقیت الیش داشته باشیم. حالا ، او ما را بر روی انگشتان ما قرار داده است که در آینده می خواند ، چه کار می کند و می پوشد.


اخبار زیبایی مشهور بیشتر:


اکنون ، ببینید که چگونه خال کوبی ها در 100 سال گذشته تکامل یافته اند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>