بیشترین مارک های مراقبت از پوست در سراسر جهان نشان داده شده است

Deciem’s ​​The معمولی در رأی گیری 72 کشور برتر بود ، زیرا رقابت رقبای معتبرتر از جمله Dove ، Bioderma و CeraVe

یک گزارش جدید بیشترین جستجوگر مارک های مراقبت از پوست را در سراسر جهان نشان داده است ، با Deciem’s ​​The Ordinary به عنوان یکی از محبوب ترین موارد مورد علاقه مصرف کنندگان معرفی می شود.

این نظرسنجی که توسط وب سایت مقایسه مستقل Skincare Hero با تجزیه و تحلیل داده های جستجو در 72 مارک مراقبت از پوست انجام شد ، نشان داد که Deciem بیشترین مارک جستجو شده در 41 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا و فرانسه است.

Dove متعلق به یونیلور به عنوان پرمخاطب ترین مارک در 9 کشور در جایگاه دوم قرار گرفت ، در حالی که Bioderma متخصص مراقبت از پوست ، سومین پوست بود که در شش کشور جهان در بالای لیست قرار گرفت.

جیک اگنیو ، بنیانگذار Skincare Hero ، محبوبیت این برند را در TikTok ذکر کرد ، بستری که به سرعت در حال رشد است برای مارک های زیبایی و همچنین طرفداران مشهور از جمله کیم کارداشیان و شخصیت تلویزیونی انگلیس ، هالی ویلوبی ، عامل موفقیت The Ordinary در سالهای اخیر است.

همچنین نکته قابل توجه قیمت ارزان نام تجاری ، با محصولات مختلف از 3.50 تا 28.90 دلار آمریکا و قیمت اکثریت آنها کمتر از 10 دلار است – چیزی که مشترک معمولی است با رقبای معتبر خود که در لیست های جستجوی مصرف کنندگان مانند Dove ، Bioderma و CeraVe متعلق به L’Oréal ، پیشنهاد می کند که مقرون به صرفه بودن ممکن است یک عامل اصلی در مصرف کنندگان برای مراقبت از پوست باشد.

با طیف وسیعی از محصولات هدایت شونده از جمله اسید هیالورونیک 2٪ + B5 فرمول پشتیبانی از آبرسانی ، نیاسینامید 10٪ + روی 1٪ ویتامین با مقاومت بالا و فرمول لکه های معدنی و عوامل مرطوب کننده طبیعی + HA و محلول کافئین 5٪ + EGCG ، معمول از زمان راه اندازی آن در سال 2016 به یکی از محبوب ترین مصرف کنندگان تبدیل شده است ، اخیراً از افزایش فروش برخوردار شده است زیرا مصرف کنندگان در مراقبت از پوست در حین قفل شدن Covid-19 سرمایه گذاری کرده اند.

ماه گذشته ، صاحبان نام تجاری Estée Lauder Companies (ELC) صاحب اکثریت شرکت مادر The Ordinary Deciem شد و با برنامه ریزی برای تکمیل تصرف در سه سال ، مالکیت خود را از 29٪ به 76٪ رساند.

در این نظرسنجی از برجسته ترین برند زیبایی ELC Estée Lauder بعنوان محبوب ترین مارک مراقبت از پوست برای چهار کشور نامگذاری شد ، در حالی که سایر افرادی که از آنها جدا شد شامل Clinique ، Vichy Neutrogena است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>