به گفته طراحان داخلی و کارشناسان سازماندهی ، بهترین روشها برای به حداکثر رساندن فضای دوش کوچک

اگر در واقع با نگهداری وسایل روی زمین مخالف نیستید ، می توانید با قرار دادن محصولات خود در دستگاه های پمپ همسان ، از زیبایی بیشتری برخوردار شوید. هیزلت می گوید: “فقط به این دلیل که فضای کمی است ، به این معنی نیست که شما هنوز هم نمی توانید با وسایل ساده و چشم نواز آن را به یک آبگرم تبدیل کنید.” نایاک عاشق Soap Dispenser West Elm Sono برای این منظور است. اینها اگر شما هم به همان اندازه مفید هستند انجام دادن سطح بلندی دارید اما ظاهر بسته بندی محصولات مورد علاقه خود را دوست ندارید – و صحبت از “مرتفع” ، افزودن برچسب دقیقاً همان تأثیر را دارد.

اسکلار ، که ستایشهای طراح برچسب Etsy Paper & Pear را می خواند ، می گوید: “من یک وسواس عجیب و غریب دارم که دوست دارم محصولات دوش خود را – صابون ، شامپو ، شستشوی بدن ، ژل اصلاح و غیره – در ظروف منطبق با برچسب های هماهنگ داشته باشم.” “این تأثیر بسیار خوبی در مرتب و منظم نشان دادن دوش کوچک من دارد. من نمی توانم با بطری های کاکوفونی مهمانی بگیرم.”

بنابراین ، در مورد بچه های دوش

جوانب مثبت طراحی که با آنها صحبت کردیم در مورد محبوب ترین محصول محبوب بیش از حد باران بیش از حد نشان نمی دهد. هیزلت توضیح می دهد: “من به دلیل مقدار آبی كه می تواند در آنها جمع شود ، طرفدار واقعی نیستم.” گفته می شود ، بدیهی است که آنها هدف قابل احترامی برای وضعیت موفقیت در دوش آب کوچک دارند و در واقع می توانند پیچیده به نظر برسند.

“یک مدل ساج بسیار عالی است [alternative] به ظاهر خشن یک فلز معمولی فلزی در برابر کاشی ، “می گوید نایاک ، توصیه می کند AquaTeak Original Moa Small Teak Shower Caddy. در همین حال ، اسکلار پیشنهاد می کند Aquala Shower Caddy Umbra ، ساخته شده از بامبو مقاوم در برابر کپک باشد.

محصولات مورد علاقه طرفداران طراحی

حالا که می توانید دوش کوچک خود را مانند یک دکوراسیون داخلی سازماندهی کنید ، چرا در واقع مانند یک دوش هم نیست؟ Hayslett و Nayak Fresh Sugar Face Polish را دوست دارند – Hayslett عاشق این است که چه نرم و صافی پوست او را ترک کند. در همین حال ، اگرچه ممکن است در بطری های اصلی آنها نباشد ، اسکلار True Botanicals Clean Nourish Cleaner را به همراه Cetaphil Ultra Gentle Body Wash در دوش خود نگه می دارد.

تصویر محصول
تصویر محصول

True Botanicals پاک کننده مغذی را تمدید می کند

تصویر محصول

شستشوی بدن Cetaphil Ultra Gentle

خانه مطمئناً جایی است که قلب در آن قرار دارد – اما در آن زندگی زیبایی ما نیز وجود دارد. بنابراین ، ما با ویراستاران در AD همکاری کردیم تا چندین نکته عالی در زمینه طراحی ، روندها و ترفندهای مناسب برای ساخت سرویس های بهداشتی ، دوش و غرفه های شما را به شما ارائه دهیم. برای بیشتر شبیه به این ، اینجا کلیک کنید.


داستانهای بیشتر از بسته Beauty at Home ما را بخوانید:


اکنون از حمام شارلوت تیلبری گشت بزنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>