به گفته سردبیران زیبایی ، بهترین پایه های ارزان قیمت زیر 20 دلار – فروشگاه NOw

در حالی که صنعت زیبایی سریعتر از هر زمان دیگری به رشد خود ادامه می دهد ، هر فصل ، هر ماه شاهد انتشار نوآوری های جدید محصولات هستیم و گاهی اوقات می تواند مانند هر روز احساس شود. هرچند محصولات بیشتر با گزینه های بیشتر و رقابت بیشتر در بازار برابر هستند (می دانید که این روش سرمایه داری است). محصولات پیچیده رنگ در محدوده سایه وسیع دیگر فقط در بوتیک های سطح بالا و پیشخوان های فروشگاه های بزرگ یافت نمی شوند. گزینه های مقرون به صرفه ای برای هر دسته از محصولات وجود دارد که از همه راحت تر است: پایه ها. فرمول های با کیفیت ، فرمول های طولانی مدت و مقاوم در برابر انتقال ، و بله ، دامنه های سایه ای فراگیر اکنون حتی در داروخانه محلی (یا وب سایت آن) در حال تبدیل شدن به استاندارد هستند.

ما نه تنها تنوع را در سایه ها ، بلکه در فرمول و پایان را نیز می بینیم. از گزینه های سبک تری که به پوست شما اجازه نفس می کشد ، تا پایه هایی با پوشش کامل بیشتر برای کسانی که صورت کامل را دوست دارند ، گزینه های با کیفیتی برای همه وجود دارد ، مهم نیست که چگونه ظاهر خود را دوست دارید. از گزینه های نوآورانه مانند پایه های سرمی که حتی به لوکس ترین مارک های تجاری سود می رسانند و پایه های چوب خامه ای که ممکن است شما را جایگزین چوب های سطح بالا خود کند ، اکنون تقریباً برای هر پایه لوکس که فکرش را بکنید یک نمونه ارزان قیمت وجود دارد. ما می دانیم که برای داشتن ظاهری لوکس و کسری از قیمت ، دیگر نیازی به شکستن بانک نیستید ، بنابراین ما جدیدترین نسخه ها و نمایش های باسابقه را تجربه کردیم تا 20 بهترین بنیادی را برای شما به ارمغان بیاوریم فرمولی لوکس با کمتر از هزینه کوکتل (شهر نیویورک).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>