به گفته دندانپزشکان ، 13 بهترین خمیر دندان سفید کننده سال 2021

اگرچه دندان های شما باعث نمی شوند که بلافاصله چندین سایه روشن تر شود مانند یک درمان در مطب ، خمیر دندانهای سفید کننده یک اقدام خوب در خانه است که می تواند در از بین بردن ظرافت لکه ها ، کاهش ظاهر زردی و بهبود کلی سلامت دهان و دندان کمک کند. در حالی که پراکسید هنوز ماده استاندارد طلا برای لبخند سفیدی است ، کسانی که نگران سخت بودن آن هستند دارای تعدادی مواد دیگر مانند فلوراید ، سیلیس هیدراته و زغال چوب هستند که می توانند اکتشاف کنند.

بیایید لحظه ای آن را شماره گیری کنیم و برخی اصول را مرور کنیم. Kami Hoss ، متخصص ارتودنسی دارای مجوز تخته ، مستقر در سان دیگو ، بر اهمیت در نظر گرفتن علل ایجاد لک و تغییر رنگ دندان – یعنی غذا و نوشیدنی (سلام ، قهوه و شراب قرمز) ، سیگار کشیدن ، پیر شدن ، داروها و غیره تأکید می کند. – به منظور تعیین درمان صحیح. وی اضافه می کند ، همه افراد باید مواد خمیردندان را به دقت ارزیابی کرده و با دندانپزشکان در میان بگذارند تا مطمئن شوند که انتخاب درستی دارند. در غیر این صورت ، اثرات منفی و طولانی مدت می تواند بر خلاف هدفی باشد که شما برای رسیدن به آن تلاش می کنید – به عنوان مثال ، شما می توانید مینای دندان آسیب دیده و تغییر رنگ با مواد اشتباه را تجربه کنید.

حالا ، بیایید به سمت روشن نگاه کنیم. مارک ولف ، استاد کالج دندانپزشکی دانشگاه نیویورک می گوید: “تعدادی از محصولات خوب برای سفید كردن در بازار وجود دارد كه در صورت استفاده صحیح ، به دندان آسیب نمی رساند.” با این حال ، ولف از مردم می خواهد انتظارات واقع بینانه داشته باشند. وی می گوید: “آزمایش بافتی” كه در تبلیغات تجاری دیده می شود – داشتن یك دستمال سفید در جلوی دندان و انتظار همان رنگ – واقعاً واقعی نیست. ” “انتظار سفید بودن دندانها حتی پس از سفید کردن نیز همیشه امکان پذیر نیست.”

توصیه دیگری؟ از خمیر دندانهای ذغالی خودداری کنید. هاس می گوید این ادعاهای حکایتی که می بینید در اطراف اینترنت شناور است ارزش ندارند زیرا “برخی شواهد نشان می دهد که استفاده طولانی مدت از زغال فعال در خمیردندان ها به طور بالقوه می تواند مینای دندان را بپوشاند و حتی دندان ها را تاریک کند.” لایه بعدی ، عاج ، از نظر ظاهری نرم و زردتر است ، بنابراین شما نمی خواهید به آن سطح از قرار گرفتن در معرض برسید.

با در نظر داشتن تمام این اطلاعات ، همانطور که متخصصان توصیه می کنند ، با 13 مورد از بهترین خمیردندان های سفید کننده شروع به کار کنید. خمیر دندان مورد نظر خود را با یک مسواک برقی قابل اعتماد جفت کنید و مسواک بزنید – حداقل دو دقیقه در هر جلسه ، دو بار در روز ، بدون استثنا. (اوه ، و نخ دندان را فراموش نکن.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>